Były już rozliczenia minutowe i sekundowe, teraz Heyah idzie o krok dalej i podnosi poprzeczkę. Od teraz oferuje system rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę wykorzystywanych środków z konta. Użytkownicy za 0,28 zł, otrzymują nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile, SMSy do wszystkich sieci lub surfowanie w sieci przez cały dzień, czyli „Dniówkę” dowolnej usługi.

„Dniówkę” danej usługi aktywuje się tylko 1 raz - moment pierwszego skorzystania z usługi w kolejnych dniach jest równoznaczny z rozpoczęciem dniówki. Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi – opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jełsi klient nie korzysta, to nie zapłaci. Można zatem ograniczyć się wyłącznie do tego, z czego korzysta się najwięcej i świadomie oszczędzać. Klient może korzystać jednocześnie ze wszystkich trzech dniówek.

Heyah proponuje także dodatkowe, opcjonalne pakiety usług.

Pakiety internetowe:

- 10 złotych za 1 GB,

- 20 zł za 3 GB

- 30 zł za 6 GB na 30 dni.

Klienci mogą aktywować również, m.in. pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, czy pakiety od 30 do 120 minut do wszystkich sieci w cenie od 5 do 15 złotych.

Kolejną nowością w taryfie Dniówka jest połączenie baz klientów T-Mobile i Heyah i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci, co dla klientów oznacza niższe koszty. Zmiana podejścia oznacza również wprowadzenie oferty Heyah do sieci sprzedaży T-Mobile. Wraz z nową ofertą do sprzedaży trafiają startery Heyah przygotowane w nowej wizualizacji. Doładowania w nowej taryfie przedłużają ważność konta według zasad poniżej:

Doładowanie i okresy ważności

5 - 9 zł 5 dni
10 – 19 zł 10 dni
20 – 49 zł 1 miesiąc
50 – 500 zł 100 dni


T-Mobile odświeża ofertę pre-paidową, ale nadal najciekawszym pytanie pozostaje kiedy włączy swoim klientom dostęp do LTE. Dziś superszybki internet mobilny zapowiedział dla swoich klientów Play. Sprzedaż usług rozpocznie się 11 listopada. T-Mobile jak do tej pory nie wypowiada się nt. LTE, choć otrzymało decyzję ws. częstotliwości w tym samym dniu co P4. Podczas konferenecji w Berlinie, członek zarządu Deutsche Telekom, Claudia Nemat poinformowała tylko, że LTE zostanie wprowadzony najpóźniej w 2014 roku.