Plus i Orange ze świąteczną ofertą. Biedronka kusi klientów tanimi smartfonami

autor: Piotr Dziubak26.11.2013, 09:30; Aktualizacja: 26.11.2013, 09:37
Telefon

Telefonźródło: ShutterStock

Spośród największych operatorów komórkowych tylko dwóch, Plus i Orange, przygotowało specjalne oferty na święta. Od wczoraj tanie smartfony oferuje Biedronka.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • ceq(2013-12-01 13:46) Zgłoś naruszenie 00

    Świateczna promocja Orange jeden wielki pic,osobiście chciałem zamówić przez neta,ale cały czas okazuje się,że oferta jest nie dostępna.Chciałem iść dalej za ciosem i chciałem zamówić telefon w ofercie Zetafon i tutaj kolejne rozczarowanie mimo,że wybrany telefon jest na stronie jako dostępny po kliknięciu okazuje się strona,że telefon jest już wyczerpany czy cos podobnego.Znajomi mi mówili,że Orange lepiej omijac szerokim łukiem,ale to prawda,to samo dotyczy neostrady ostatnio wymyslili,że jeżeli klient zgłasza usterke z netem i okaże się,że to nie ich wina tylko np.rutera trzeba zapłacic za wizytę tych monterów,tylko jak klient ma sprawdzić czy to jest wina rutera czy ich łączy???pewnie trzeba wynająć kogoś kto sprawdzi i też zapłacić!!!,a najgorsze są te ich telefony z namawianiem do zakupu ich usług,któregoś razu żona odebrała taki telefon i gdy powiedziała,że nie jest zainteresowana ich promocjami to pani konsultantka z Orange wręcz w sposób chamski zaczeła nagadywać,że jak to nie chce,ale żona nie była dłużna i powiedziała,żeby pocałowała ją w dupę i to chyba najlepsze określenie na działalność tej firmy.

    Odpowiedz
  • Lu-kaszek(2013-11-30 18:28) Zgłoś naruszenie 00

    Oferty operatorów są bardzo ciekawe. Zarówno Plus i Orange dobrze dobrali urządzenia które chcą oferować swoim klientom. Gdybym miał się zdecydować na któryś z tych pakietów to byłby to zestaw Plusa ponieważ mam zaufanie do tego operatora i jestem z min od kilku dobrych lat. Szkoda tylko że żaden z operatorów nie pokusił się o jakiś świąteczny drobiazg typu jakaś czapka świętego mikołaja czy słodycze ot taki gratis na święta do umowy. Taki mały drobiazg a jednak naprawdę potrafi ucieszyć zwykłego zjadacza chleba. W ofercie Plusa pokusiłbym się o dodanie do tabletu starteru Plus Internet na Kartę- tablet z 3G to i karta sim by się do niego przyda.

    Odpowiedz
  • Ex(2013-11-29 20:41) Zgłoś naruszenie 00

    Promocja... już dawno zrezygnowałem z Plusa Choć w pełni rozumiem, że chcą mieć moje pieniądze :)

    Odpowiedz
  • jack$(2013-11-29 12:04) Zgłoś naruszenie 00

    Co to za promocja, ktora po podliczeniu okazuje sie prawie 2 razy drozsza od zakupu osobno sprzetu I uslug (w wypadku plusa) lub daje oszczednosc rzedu 100 zl w okresie 2-3 lat (w wypadku Orange). Czy moze cos nie tak napisaliscie albo ja zle zrozumialem?

    Odpowiedz
  • Jola(2013-11-29 02:58) Zgłoś naruszenie 00

    Każdy zna swoje potrzeby i wie czym w danym momencie byłby zainteresowany, co najbardziej by mu się przydało i z czego będzie zadowolony. Różnorodność ofert Plusa przemawia do mnie bardziej niż innej sieci. Zaletą też jest to,że wszystko bym miała w jednym miejscu i zapewnione zaplecze reklamacyjno-serwisowe.

    Odpowiedz
  • wielbicielka(2013-11-28 14:05) Zgłoś naruszenie 00

    a mi sie wydaje ze plus ma konkurs na ambasadora i płaci ludziom za miłe konmentarze

    Odpowiedz
  • gragusia(2013-11-28 10:00) Zgłoś naruszenie 00

    Wydaję mi się że to fajna [promocja bo nie wszystkich stać żeby sobie kupić porządny smartfon w salonie.Jednym zależy na porządnym telefonie , a drugim nie .Jedni wymieniają bo im się znudził i chcą mieć najnowszy jaki jest na rynku ,a drudzy ze względu na stan techniczny zmieniają telefon

    Odpowiedz
  • A123123123(2013-11-28 09:08) Zgłoś naruszenie 00

    Dla osób, które potrzebują tego typu sprzęt i usługi ,na pewno ceny świątecznych pakietów są atrakcyjne. Jeżeli chodzi o Plus, to oferują całkiem niezły sprzęt oraz trzeba pamiętać, że internet LTE Plus jest najszybszym na rynku, z największym zasięgiem. Jednak płatność ratalna- 36 miesięcy, moim zdaniem jest za długa. Dobrze by było, aby Plus dorzucił jeszcze jakieś ekstra oferty dla swoich obecnych abonentów. Orange też walczy o klientów, aczkolwiek ich minusem jest notoryczny brak zasięgu oraz fatalnie zorganizowany dział obsługi klienta, co zniechęciło mnie do tej sieci. Dobrze, że Biedronka swoimi ofertami próbuje konkurować z największymi operatorami, gdyż im większa konkurencja tym niższe ceny - teoretycznie.;)

    Odpowiedz
  • joasiab21(2013-11-28 08:24) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem abonentem zarówno Plusa jak i Polsatu Cyfrowego, więc dla mnie oferta Plusa jest atrakcyjna. Oczywiście ktoś powie, że to żadna promocja - dla mnie jednak wydaje się ona ok. Nie muszę chodzić od punktu do punktu chcąc przedłużyć umowę, wszystko to załatwiam w jednym punkcie i to plus. Co do tabletów to na rynku co chwilę pojawiają się oferty skierowane do dyskontów- jednak ja osobiście wolę zakupu wszelkiej elektroniki dokonywać w sklepach ku temu odpowiednich niż w dyskontach.

    Odpowiedz
  • krzysiekzak(2013-11-27 23:12) Zgłoś naruszenie 00

    jak na razie Plus ma bardziej atrakcyjną ofertę dla nowych klientów , sam wybierasz co chcesz mieć od jednego operatora.
    dla mnie porażką jest kupowanie telefonów, tabletów w biedronce itp.
    sorry ale jakoś tego moje oczy nie chcą widzieć samrtphone a obok kiełbasa.
    wg takie sprzęty powinno się kupować w sklepach specjalistycznych.

    Odpowiedz
  • Kuszelas(2013-11-26 11:05) Zgłoś naruszenie 00

    Plus znalazl sobie chyba jakiegoś świra która za niebanalna kasę " zaproponował HIT ROKU" !! Idioci!!!

    Odpowiedz