statystyki

Rewolucja śmieciowa: 50 najważniejszych pytań i odpowiedzi. Sprawdź, jakie masz prawa i obowiązki

autor: Piotr Pieńkosz, Tomasz Żółciak, Zofia Jóźwiak20.06.2013, 06:20; Aktualizacja: 20.06.2013, 11:38

źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, która będzie obowiązywała od 1 lipca, wywraca dzisiejszy system gospodarowania śmieciami. Jak zwykle na początku mamy do czynienia z chaosem. Aby łatwiej było przez tę rewolucję przejść, przygotowaliśmy odpowiedzi na najważniejsze dla mieszkańców pytania.

Co musisz wiedzieć, by od 1 lipca nie utonąć w śmieciach


Pozostało 98% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • Irena Anna(2013-06-20 19:43) Zgłoś naruszenie 50

    To śmieszne.Informacje o prawach i obowiązkach powinny wisieć na każdej tablicy ogłoszeń a wy żądacie aby wam płacić za informacje.

    Odpowiedz
  • GOŚĆ(2013-06-20 22:25) Zgłoś naruszenie 30

    W dupie je mam

    Odpowiedz
  • janek(2013-06-23 19:16) Zgłoś naruszenie 30

    bezczelnosc dranstwo to wasz obowiazek informowac obywatela oprzepisach a nie rzadac kasy.

    Odpowiedz
  • rumi(2013-06-23 12:13) Zgłoś naruszenie 30

    to jest prostytucja śmieciowa a nie rewolucja.Powstała armia psełdo urzędasów, od nachapania się. Jest taki kraj gdzie,papier,szklo,plastik,zanosi się do punktu skupu,kasa idzie na konto a na koniec roku uzbiera się kilkadziesiąt euro. A jak komuś nie zechce się sgregować to podżuci śmieci na inne kontenery i tamtym dowalą.A polak przecierz potrafi.

    Odpowiedz
  • kasia(2013-06-30 20:22) Zgłoś naruszenie 30

    Ja od jakiegos czasu nie mam szacunku ani do lekarzy ani ogolnie do polskiej sluzby zdrowia, nie bede wam wzbogacac budzetu bo wyjade za granice, ten kraj staje sie coraz mniej atrakcyjny i niesympatyczny dla obywateli

    Odpowiedz
  • kaka(2013-06-24 15:25) Zgłoś naruszenie 30

    To prawda. Ta pazerność chluby wam nie przynosi. Wy to tak jak lekarze. Tylko wołacie o pieniądze.

    Odpowiedz
  • guzik(2013-06-22 13:01) Zgłoś naruszenie 20

    na innych portalach artykuły poruszające dokładnie ten sam temat są dostępne dla wszystkich bez żadnych ograniczeń.

    Odpowiedz
  • nurek(2013-06-20 09:50) Zgłoś naruszenie 20

    znając życie 25 czerwca Trybunał Kon.
    wyda oświadvczenie że ustawa jest nie
    prostytucyjna i co ???

    Odpowiedz
  • *(2013-06-20 15:02) Zgłoś naruszenie 20

    ...bo Trybunał Prostytucyjny taki jest, włazi w odbyt rządowi bez wazeliny.

    Odpowiedz
  • podatnik(2020-05-30 19:37) Zgłoś naruszenie 00

    Czy co pół roku mogę zrobić korektę śmieciową raz miesza 4 osoby a raz 2????

    Odpowiedz