Referendum konstytucyjne Dudy uchroni powiaty przed likwidacją?

autor: Tomasz Żółciak18.06.2018, 07:29; Aktualizacja: 18.06.2018, 07:32
Można uznać, że treść pytań nie jest jeszcze przesądzona.

Można uznać, że treść pytań nie jest jeszcze przesądzona.źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Referendum konstytucyjne – o ile dojdzie do skutku – może być pierwszym krokiem do przecięcia dyskusji, czy ten szczebel samorządu powinien dalej istnieć.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (6)

 • r(2018-06-18 09:51) Zgłoś naruszenie 81

  Powiaty powinny być zlikwidowane. Żadna inspekcja, straż, nie mówiąc już o policji nie powinny podlegać pod powiat. Obowiązki powiatów powinny pełnić gminy. Powinno się również zwiększyć liczbę województw. W ogóle ta reforma samorządowa to była jakaś totalna porażka.

  Odpowiedz
 • ada(2018-06-18 07:51) Zgłoś naruszenie 72

  Powiaty do likwidacji, tak jak urzędy pracy (w Polsce zatrudniono ponad milion Ukraińców). Urzędy powiatowe to kolejna przechowalnia partyjnych kolegów z niższych szczebli partyjnych, bo co dla Was lokalnie zrobił radny powiatowy ?

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • artur(2018-06-18 15:06) Zgłoś naruszenie 51

  Powiaty są tak naprawdę niepotrzebne. Osobiście może raz korzystałem z usług starostwa kiedy musiałem zarejestrować auto (mógłby to robić inny urząd, np. miasta). Wg mojej oceny to zbędny twór kosztujący nas podatników mnóstwo pieniędzy, m.in. na pensje urzędników.

  Odpowiedz
 • obietnice Dudów(2018-06-18 17:33) Zgłoś naruszenie 22

  Ja tu widzę cichy spisek PO i PiS –niby walczą ale cicho sza!!......To jest nieprawda że wszystkim ponownie obniżono wiek emerytalny . W najgorszej i najPOdlejszej sytuacji zostały osoby zatrudniane za komuny i później od 15r zycia , w szkodliwych i nieb warunkach pracy ,w soboty i święta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie wolnych --ludzi Tych wręcz Okradziono cynicznie i bezczelne ze złamaniem wszystkich zasad i praw zawartych w Konstytucji RP --: Zastanawiające jest jak szybko i dokładnie zapomniano wstecznie o działającej bo z 2008r na 1998r Ustawie o Emeryturach POmostowych okradającej aż w 14 punktach bezprawnie (niekonstytucyjnie) robotników z pracy w niebezpiecznych i szkodliwych warunkach lecz dającej Im zamiennie rekompensaty za tą krzywdę jednak pod warunkiem: że dożyją nowego wieku emerytalnego i finansowane z tych potencjalnych emerytur osób co nie dożyją. A gdzie -40 lat i finite albo eutanazja.!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

Szukaj

Polecane