Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

6 krajów, w których poziom życia jest najwyższy

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
3. Niemcy Jak wskazuje raport Glasdoor, w porównaniu do innych krajów w rankingu, w Niemczech średnie płace są relatywnie niskie (38 tys. euro). Pomimo tego, Niemcy uplasowały się na trzecim miejscu, co oznacza, że siła nabywcza przeciętnego wynagrodzenia, podobnie jak w Szwecji, jest niezwykle wysoka.
3. Niemcy Jak wskazuje raport Glasdoor, w porównaniu do innych krajów w rankingu, w Niemczech średnie płace są relatywnie niskie (38 tys. euro). Pomimo tego, Niemcy uplasowały się na trzecim miejscu, co oznacza, że siła nabywcza przeciętnego wynagrodzenia, podobnie jak w Szwecji, jest niezwykle wysoka. / ShutterStock

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • TO JAAAAAA
  2016-05-30 18:05:54
  GDZIE KOMENTARZE DO TAK PRECYZYJNEGO ARTYKUŁU W FINLANDII ZAROBKI TO 40 tyś PYTAM CZEGO KÓZ, PLN , itd; BEZ KITU..
  1
 • czytaj_rozwaznie
  2016-06-01 00:05:40
  Ten artykuł podaje zbyt nie dokładne dane, bo np. Dania jest b. drogim krajem 85% w stosunku do Nowego Jorku 100%, a Polska 32%, czyli w naszym kraju jest taniej prawie 3 razy taniej np. bilet w stolicy Dani 12 zł, a w Warszawie 4.50 zł, bochenek chleba 8 zł w Dani a w Polsce 2.40 zł, kupno 1 metra kw. mieszkania 14 tyś. a w Polsce 4 tyś, czyli ok. 3 razy taniej u nas, jak nie wierzysz to leć Ryanairem i sprawdź. I co z tego, że w Dani zarabiesz ok. 3.5 razy więcej, ale ceny są średnio 3 razy wyższe, a więc poziom życia jest prawie ten sam, ale Polak tego nie mo że zrozumieć, bo jego kolega w Dani żyje na wyższym poziomie - tylko, że je najtańsze rzeczy, bierze na dzieci zasiłek i koczyje na ławce w parku.
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej