Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jakie błędy popełniają młodzi ludzie wchodząc na rynek pracy?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Pójście na łatwiznę Sukces zawodowy to odrobina talentu i dużo ciężkiej, wieloletniej pracy - takie wnioski można wyciągnąć po przeanalizowaniu historii ludzi, którzy w swoich profesjach potrafili osiągnąć wiele. Silna pozycja zawodowa jest sumą odważnych decyzji i konsekwentnego dążenia w wybranym kierunku. Bez poświęcenia czasu na zdobywanie cenionych na rynku pracy umiejętności trudno liczyć na zawodowy sukces.
Pójście na łatwiznę Sukces zawodowy to odrobina talentu i dużo ciężkiej, wieloletniej pracy - takie wnioski można wyciągnąć po przeanalizowaniu historii ludzi, którzy w swoich profesjach potrafili osiągnąć wiele. Silna pozycja zawodowa jest sumą odważnych decyzji i konsekwentnego dążenia w wybranym kierunku. Bez poświęcenia czasu na zdobywanie cenionych na rynku pracy umiejętności trudno liczyć na zawodowy sukces. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • pidat
  2014-07-04 08:20:51
  Przede wszystkim startują w Polsce, ale też popełniłem ten błąd. Teraz mam działalność w UK, ale pracując z Polski, z przedstawicielstwa. To wszystko jest zgodne z prawem Unii, działamy na schemacie Pawła Kurnika. Generalnie same przenosiny były dla nas rewelacyjnym pomysłem, bo przynoszą 15 tysięcy oszczędności przez rok. Przy mojej skali działalności to na prawdę bardzo duża suma.
  0
 • Pawel
  2014-06-29 20:22:19
  pierwszy błąd to taki,że są jeszcze w polszce
  0
 • komercha, kopiuj-wklej
  2014-06-29 22:11:14
  co to znaczy "źródło: ShutterStock", to wy nie piszecie sami "swoich" art., wklejacie z innych stron? dzieląc na 10 małych części, żeby wstawiać więcej reklam? są jeszcze dobre serwisy informacyjne w internecie - szukajcie, a znajdziecie, tyle że nie tutaj.
  0
 • kolo
  2014-06-29 15:40:32
  Największym błędem było popieranie PO w wyborach,ale to sie da zmienic i będzie praca w Polsce dla młodych Polakow
  1
Reklama
Reklama

Zobacz więcej