Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starasz się o podwyżkę? Oto kilka dobrych rad

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
… a te mogą do niego trafić Jakich argumentów słucha szef? Wszystkich, które będą zawierały w sobie jasny i bezpośredni związek z polepszeniem kondycji firmy i wzmocnieniem jej oferty. Jeśli wykażesz, że twoja praca powoduje wzrost wydajności, polepsza sprzedaż lub np. zwiększa bazę klientów – twój szef na pewno nie pozostanie na to obojętny. Kluczem jest tu zrozumienie kategorii myślenia, którymi posługuje się na co dzień twój przełożony. Kiedy wejdziesz w jego buty, sam ocenisz czy twój argument jest przekonujący.
… a te mogą do niego trafić Jakich argumentów słucha szef? Wszystkich, które będą zawierały w sobie jasny i bezpośredni związek z polepszeniem kondycji firmy i wzmocnieniem jej oferty. Jeśli wykażesz, że twoja praca powoduje wzrost wydajności, polepsza sprzedaż lub np. zwiększa bazę klientów – twój szef na pewno nie pozostanie na to obojętny. Kluczem jest tu zrozumienie kategorii myślenia, którymi posługuje się na co dzień twój przełożony. Kiedy wejdziesz w jego buty, sam ocenisz czy twój argument jest przekonujący. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej