Wojsko: Na podwyżce od Komorowskiego najbardziej skorzystają podoficerowie

autor: Artur Radwan12.08.2015, 07:22; Aktualizacja: 12.08.2015, 08:31
O najwyższe podwyżki zawalczą w tym roku przede wszystkim podoficerowie.

O najwyższe podwyżki zawalczą w tym roku przede wszystkim podoficerowie.źródło: ShutterStock

Wysokość podwyżki dla żołnierzy wywołała falę krytyki wśród samych mundurowych. Ich oczekiwania są o kilkaset złotych wyższe

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • Aaaaaasaa(2015-08-15 20:15) Zgłoś naruszenie 10

    Policja dziękuje za podwyżki (ponoć od stycznia 2016r w kwocie ok. 100zl na rękę) po zmianie kpk i obciążenie kolejnymi obowiązkami Policji. Kto jest zainteresowany tematem ten wie o co chodzi ale w mediach cicho sza bo Policja jest be i nieroby.

    Odpowiedz
  • emeryt(2015-08-12 12:54) Zgłoś naruszenie 10

    B.Komorowski od lat kłamie -zatem dziwne, że ten fakt zauważono dopiero teraz -

    Odpowiedz
  • komorowski?(2015-08-12 10:08) Zgłoś naruszenie 00

    to ten z Budy Ruskiej, co ma Kaszalota koszernego?

    Odpowiedz
  • Święty(2015-08-13 20:19) Zgłoś naruszenie 00

    Nauczyciel dyplomowany i 5000 złotych?! GDZIE TYLE ZARABIA nauczyciel, poproszę o konkrety?
    Przepraszam że wtrącam swoje oburzenie, ale to bezczelność pisać takie kłamstwa.
    Mam nadzieję że wojsko dostanie należne im podwyżki tak szeregowy jak i starszy oficer ale z drugiej strony znam życie i wiem że jeszcze sporo wody upłynie zanim do tego dojdzie.

    Odpowiedz
  • Gall(2015-08-12 15:24) Zgłoś naruszenie 00

    super 5000 zł urzędnicy, tylko się pytam którzy? bo chyba to dane z Warszawy...

    Odpowiedz
  • karol(2015-08-12 15:48) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Radwan jaki związek mają nauczyciele z wojskiem ?
    Ta obsesja na punkcie nauczycieli u Pana jest już żałośnie śmieszna.
    Przy każdym temacie nawet najbardziej oddalonym od nauczycieli musi im Pan dowalić.
    To już jest naprawdę monotematyczne.
    Ma Pan śliczną twarz , wymuskany piękny wygląd , to skąd u Pana tyle jadu wobec nauczycieli.
    Chyba że pisanie o nauczycielach doprowadza Pana do przyjemnych uczuć ?
    Jeśli tak jest to niech Pan sobie ulży i napisze o nauczycielach , że to lenie , darmozjady , którzy na nic nie zasługują.
    Dla Pana wszystko . Aby tylko był Pan spełniony.

    Odpowiedz
  • Jaś(2015-08-19 17:50) Zgłoś naruszenie 00

    Proponuję odwrócić siatkę płac w MON i zobaczymy ilu będzie wodzów a ilu indian

    Odpowiedz
  • matti do Karol(2015-09-08 10:02) Zgłoś naruszenie 00

    Panie "Karol" wojsko w dużej mierze opiera się na szkoleniu tak jak w szkole d-cy wykonują m.i 80 % obowiązków nauczyciela włącznie z odpowiedzialnością, dokumentacją szkoleniową dzienniki , sprawdziany, plany itp. , ale nie maja 2 m-cy wakacji nie chroni ich karta nauczyciela nie mają urlopów zdrowotnych 1 rok i innych przywilejów nauczycielskich - rozumiesz to czy nie " Karolku"

    Odpowiedz
  • Ason(2015-08-12 22:19) Zgłoś naruszenie 01

    Kto nie chce awansować??? Tymi śmiesznymi widełkami już całkiem zablokowali awansy...
    Sorry znaczną ilością przyznanych limitów już kolejny rok z rzędu...

    Odpowiedz
  • nn(2015-08-12 14:13) Zgłoś naruszenie 01

    "W administracji rządowej urzędnicy będą zarabiać ponad 5 tys. zł. Tyle samo otrzymują już obecnie nauczyciele dyplomowani."

    Radwan, więc musiał wtrącić swoje kłamstwo o nauczycielach. Panie redaktorze, możesz pan tak napisać gdy nauczyciel będzie tyle zarabiał brutto co miesiąc, anie tak jak teraz jest do tej sumy wliczane takie coś jak nagrody z okazji dnia KEN dla nielicznych czy odprawy emerytalne.

    Odpowiedz