Urzędnicy w ankietach zdradzą, co robią w godzinach pracy ich koledzy i przełożeni

autor: Artur Radwan03.01.2018, 07:27; Aktualizacja: 03.01.2018, 07:36
Kancelaria premiera chce, aby to dyrektorzy generalni i szefowie urzędów zajmowali się szerzeniem kultury uczciwości wśród pracowników.

Kancelaria premiera chce, aby to dyrektorzy generalni i szefowie urzędów zajmowali się szerzeniem kultury uczciwości wśród pracowników.źródło: ShutterStock

Członkowie korpusu służby cywilnej w anonimowych ankietach mają zdradzać, co, gdzie i jak robią w godzinach pracy ich koledzy i przełożeni.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (36)

  • Pawlik Morozow(2018-01-03 08:03) Zgłoś naruszenie 5811

    Kultura donosicielstwa kwitnie. Brawo dobra zmiano!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Valdemort(2018-01-03 08:53) Zgłoś naruszenie 4513

    dobra zmiana - powrót do sowieckiej atmosfery z lat 40-tych i 50-tych, potem kolej na codzienne pisanie życiorysu. Jak w nim skłamiesz, masz problem - chyba że jesteś aktywistą PIS albo masz klechę w rodzinie, najlepiej z Torunia

    Odpowiedz
  • biurokrat(2018-01-03 09:43) Zgłoś naruszenie 345

    a gdzie ocena kadry kierowniczej i kadry zarzadzającej, W urzedach , bez tych zwykłych pracowników na samym dole, kierownictwo samodzielnie mogłoby isc jedynie do toalety i zamknąc kazdy urząd na wieki. Czy ktoś z rządzących to w końcu zrozumi czy winien jechac do Bygoszczu po wiedze i wysoki poziom merytoryczny kierownictwa?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Anty-plus(2018-01-03 12:28) Zgłoś naruszenie 333

    Program KABEL+

    Odpowiedz
  • Sermut(2018-01-03 09:11) Zgłoś naruszenie 227

    Nie podlegają temu świntuszeniu dziesiątki tysięcy urzędników obsługujący Komisję Europejską i pozostałe instytucje unijne. Dlaczego?

    Odpowiedz
  • doświadczony (2018-01-03 16:08) Zgłoś naruszenie 213

    Ale się uśmiałem, twórcy tego knota nie mają pojęcia co to jest uczciwość. Bawią mnie tabliczki wywieszone w Urzędach z przykazaniami służby cywilnej. Oj a wystarczy przeczytać ze zrozumieniem Ustawę przedwojenną o Służbie Cywilnej obowiązującą w II RP. Pamiętać należy o istotnym odpowiednim wynagrodzeniu szeregowych pracowników służby, a nie tylko wyższych stanowisk i okalającego dworu !

    Odpowiedz
  • precz(2018-01-03 15:52) Zgłoś naruszenie 212

    szukają chyba idiotów, za takie wynagrodzenia jakie dostaje budżetówka to i tak za dużo ci pracownicy pracują, chodzi mi o tych na samym dole, bo góra ma się bardzo dobrze

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Znam to z autopsji(2018-01-03 09:08) Zgłoś naruszenie 1916

    ● w godzinach pracy przeglądają strony internetowe, ● celowo wykonują zadania dłużej niż to konieczne, To akurat w każdym urzędzie się dzieje, dodałbym jeszcze długie międzywydziałowe wizyty towarzyskie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • piniusz(2018-01-03 09:00) Zgłoś naruszenie 1811

    trudno,trzeba się przełamać-uprzejmie donoszę że DGP,którego właścicielem jest (Axel Springer Polska) pisze nieprawdę

    Odpowiedz
  • Balbina(2018-01-03 15:22) Zgłoś naruszenie 133

    Program i Ty zostaniesz sygnalistą.

    Odpowiedz
  • Warsz1417(2018-01-03 09:45) Zgłoś naruszenie 1316

    O tym wszystkim wiadomo i BEZ ANKIETOWANIA, "Kolumby", urzędasowe pasożyty!

    Odpowiedz
  • Warsz1417(2018-01-03 09:46) Zgłoś naruszenie 122

    Krótko mówiąc MAGIEL!

    Odpowiedz
  • bonb(2018-01-03 19:33) Zgłoś naruszenie 122

    A kiedy w urzędach płace takie jak w korpo? U mnie w urzędzie jest dwoje mianowanych, z czego jeden na kierowniczym stanowisku, wcale nie da się ich zidentyfikować :)

    Odpowiedz
  • A teraz pofantazjujmy(2018-01-03 14:56) Zgłoś naruszenie 113

    Co by było gdyby szanowni koledzy i koleżanki urzędnicy zamiast donosić na siebie w ankietach, solidarnie pisaliby na siebie komplementy zamiast donosów i wskazywali by przełożonych jako wzór cnót wszelakich i drogowskaz w ciężkiej pracy urzędniczej. Co w tedy zrobiłby szanowny Szef KSC - docenił, podziękował?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • To Szef Służby Cywilnej SperNierob(2018-01-03 17:09) Zgłoś naruszenie 113

    Te szefostwo to banda Idiotów z roku na rok coraz gorsza !!!!

    Odpowiedz
  • Skończy jak każdy poroniony pomysł w tzw. SC(2018-01-04 08:44) Zgłoś naruszenie 81

    W tym Szefostwie SC pracują jakieś dziwadła - mniej więcej raz na rok wrzucają jakieś truchło do GP.

    Odpowiedz
  • Bure Suki do łajania....(2018-01-03 19:07) Zgłoś naruszenie 73

    a kto to taki ??? Urzędasy A kto tak o Urzędasa zadba jak nie Szef SC

    Odpowiedz