Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rezygnacja Ballmera, IPO Twittera, afera PRISM. Oto najważniejsze technologiczne wydarzenia 2013 roku

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Marzec 2013: Google Glass trafia do pierwszych szczęśliwców Ci, którzy liczyli na to, że jeszcze w tym roku najnowszy technologiczny gadżet od Google pojawi się w sprzedaży, musieli obejść się smakiem. Kilka miesięcy temu "okulary przyszłości" trafiły do 2000 szczęśliwców, którzy w 2012 roku uczestniczyli w konferencji Google I/O i zdecydowali się wydać „skromne” 1500 dolarów na wcześniejszy dostęp do produktu. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery nowego urządzenia Google’a, ale już dziś wielu ekspertów zastanawia się, w jaki sposób wpłynie on na naszą codzienność. Krytycy uważają, że Google Glass okaże się kolejnym gadżeciarskim bublem. Entuzjaści - upatrują w urządzeniu kolejny kamień milowy na drodze do rzeczywistości rodem z filmów science-fiction. Glass, to "okulary" wyposażone w ekran virtual retina, kamerę, moduł rozpoznawania mowy oraz system operacyjny Android. Urządzenie umożliwi użytkownikowi korzystanie z wielu funkcjonalności oferowanych przez smartfony, takich jak połączenia głosowe, wysyłanie wiadomości tekstowych, przeglądanie map oraz internetu, planowanie terminarza itd.
Marzec 2013: Google Glass trafia do pierwszych szczęśliwców Ci, którzy liczyli na to, że jeszcze w tym roku najnowszy technologiczny gadżet od Google pojawi się w sprzedaży, musieli obejść się smakiem. Kilka miesięcy temu "okulary przyszłości" trafiły do 2000 szczęśliwców, którzy w 2012 roku uczestniczyli w konferencji Google I/O i zdecydowali się wydać „skromne” 1500 dolarów na wcześniejszy dostęp do produktu. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery nowego urządzenia Google’a, ale już dziś wielu ekspertów zastanawia się, w jaki sposób wpłynie on na naszą codzienność. Krytycy uważają, że Google Glass okaże się kolejnym gadżeciarskim bublem. Entuzjaści - upatrują w urządzeniu kolejny kamień milowy na drodze do rzeczywistości rodem z filmów science-fiction. Glass, to "okulary" wyposażone w ekran virtual retina, kamerę, moduł rozpoznawania mowy oraz system operacyjny Android. Urządzenie umożliwi użytkownikowi korzystanie z wielu funkcjonalności oferowanych przez smartfony, takich jak połączenia głosowe, wysyłanie wiadomości tekstowych, przeglądanie map oraz internetu, planowanie terminarza itd. / Bloomberg / David Paul Morris

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej