Mieszkanie dla młodych: które banki oferują najatrakcyjniejsze kredyty?

30.06.2014, 19:00
Eurobank, Deutsche Bank Polska i Bank BGŻ - w tych bankach trzyosobowa rodzina z Poznania może liczyć na najbardziej atrakcyjne warunki sfinansowania zakupu 46-metrowego mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych

Eurobank, Deutsche Bank Polska i Bank BGŻ - w tych bankach trzyosobowa rodzina z Poznania może liczyć na najbardziej atrakcyjne warunki sfinansowania zakupu 46-metrowego mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodychźródło: ShutterStock

Eurobank, Deutsche Bank Polska i Bank BGŻ - w tych bankach trzyosobowa rodzina z Poznania może liczyć na najbardziej atrakcyjne warunki sfinansowania zakupu 46-metrowego mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:TotalMoney.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • WroBas(2014-06-30 21:51) Zgłoś naruszenie 00

    Powaliło Was? 3 osobowa rodzina na 46 metrach? HAHAHA, nawet początkujący redaktror nie ma takich zaniżonych wymagań. Pokażcie ludziom, że mają prawo chcieć więcej. 46 metrów dla trzech osób...WTF?

    Odpowiedz
  • 48 na 5(2014-06-30 22:26) Zgłoś naruszenie 00

    Do WroBas Mieszkałem ze swoją 5 osobową rodziną w 48 m kwadratowych jest ciężko, ale jak socjalizacja rodziny :D do tej pory dobrze wspominam ten okres mojego życia.

    Odpowiedz
  • majevvska(2014-06-30 23:57) Zgłoś naruszenie 00

    wzielismy w pko bp kilka miesiecy temu i to chyba byl sluszny wybór

    Odpowiedz
  • szparag(2014-07-01 00:00) Zgłoś naruszenie 00

    i tak pierwsze banki od mdm mają monopol, pko, pekao i reszta weszły na rynek jako pierwsze i zawsze zgarną większośc klientów

    Odpowiedz
  • Slonzak Breslau(2014-07-01 01:07) Zgłoś naruszenie 00

    Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o polsce i Śląsku:
    "Dać polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła."
    Sprawiedliwości dla wypędzonych!
    czas na:
    -"zwrot skonfiskowanego majątku prywatnego"
    -"zapłata odszkodowań za użytkowanie przez państwa wypędzające"
    -"karno-prawnego ścigania polskich i czeskich zbrodniarzy wojennych"
    -"politycznej pracy uświadamiającej na terenach wypędzeni"
    -"ochrony i finansowego wsparcia państwowego dla niemieckiej mniejszości, dwujęzycznych tablic informacyjnych"
    -"Hirschberg nazywa się Hirschberg, a nie jelenia góra, Breslau nie wroclaw i Stettin nie szczecin!"
    poloki tak samo jak niemcy byli nazistami i tak samo zabijali niewinnych!
    poloki som nawet gorsze, bo do DZISIOJ OKUPUJOM zrabowany Oberschlesien!!
    jeszcze przyjdzie czas na Norymberga dla polaków za polskie przestemstwa !
    poloki na Śląsku nie som u siebie i nie zaslugujom na ta piykno ziemja -muszom oddać ukradziono ziemjia OBERSCHLESIEN/Śląsk, POMMERN/Pomorze!
    polak to jest slurzoncy, makumba dla pana Ślonzaka albo Niemca, zresztą sami się do tego przyznajom:"polacy to też murzyni tylko biali"-S. Mrożek
    mój Majster tak mówi: polki to sie ino nadajom na P Putzfrauen albo Prostituirte-sprzontaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner-meneli i świnto racjo mo!
    poloki to som zacofane katole, cała europa śmieje sie z białych talibów-katoli !!

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2014-07-01 08:37) Zgłoś naruszenie 00

    Pułapki na młodych , umówmy się - a nie mieszkania .

    Odpowiedz
  • Observer.(2014-07-04 14:14) Zgłoś naruszenie 00

    Jest wiele osób nie spełniających wymagań programu, a posiadającyh duże potrzeby w tym zakresie. U nas np. pojawiło się trzecie dziecko, a oboje mamy już 40 lat i ciasne 2-pokojowe mieszkanie. Szkoda, że tego nie zwięto pod uwagę. Wiele osób życje kątem z rodzicami, albo w ciasnych mieszkaniach. Chcieliby zmienić, ale nie mają za co.

    Odpowiedz