Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wydarzenia, które przyciągnęły największą widownię telewizyjną

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Dziennik Gazeta Prawna
.

Powiązane

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Inspektor Pracy
  2015-05-21 14:05:24
  Pogadajmy o kosztach którymi straszy Komorowski:

  1. . --nie opowiadał by takich bredni a zrobił wszystko aby tak nie było,czyli np: aresztował by Buzka i postawił przed TS -kolesia z partii który jako były premier rozdawał z naszej ZUSOWSKIEJ kasy od 97r--- 5 letnie Urlopy Górnicze ze wszelkimi przywilejami (barbórka ,14stka ,socjal,węgiel,wczasy ,dniówki obliczane jak dołowe) i zaliczany do pracy dołowej a po nich emerytury nigdy przecież nie wypracowane górnicze płacone do dziś bezpodstawnie. Czy Buzek jest w stanie to naprawić. Nie zagonił przecież tych górników na tych urlopach za tą kasę – nawet do sprzątania chodników.
  Niejaki Sośnierz Dyr Regionalnej Ślaskiej kasy Chorych był sądzony za dużo mniejsze wykroczenia -marnotrawstwa (nie umieszczenie reklam na kartach zdrowia) - a Buzek czy kiedyś odpowie?- a co Ty zrobiłeś z tym wykształciuchem Buzkiem - Rezydencie. Wolisz okradać uczciwie pracujących robotników? .

  2. … Czy nie jest tak że zadłużyli niebotycznie państwo a potem aby wyrównać deficyt budżetowy przed Unią razem z naćpanym Tuskiem postanowili okraść przyszłych emerytów i wyprowadzili pieniądze z funduszy emerytalnych ,funduszu rezerwy demograficznej – do budżetu RP.

  3. Rezydent Komorowski ogłosił kilka dni temu ,że po 37 latach pracy naród otrzyma 20%swojej ostatniej płacy jako emeryturę ,czym chciał usprawiedliwić swoja zgodę na POdwyższenie wieku emerytalnego. Czyt Google: „ Raport prezydenta obnaża wady reformy emerytalnej”--- Zapomniał tylko o tym ,że słuchają Go miliony młodych którzy po takiej informacji powiedzą _ "to po kiego Nam w tym kraju uczciwie i legalnie pracować skoro Oni Nas okradną-wyjeżdżamy!! " Strzelił tym samym sobie ten gajowy przed wyborami w kolano a nam Polakom zafundował kolejną niewiarę w cokolwiek z władzy za co Komor juz powinien być sądzony ( Kto sieje Panike-- KK) --więc młodzi pytają się :
  --po co płacić składki?.- i nie płacą ,wolą robotę na czarno.
  0

Zobacz więcej