Czabański: Media narodowe zbudują wspólny portal internetowy

22.04.2016, 07:46; Aktualizacja: 22.04.2016, 07:46
"Jednym z kluczowych pomysłów do zrealizowania, gdy będzie już solidny fundament finansowy, jest zbudowanie wspólnego portalu mediów publicznych."

"Jednym z kluczowych pomysłów do zrealizowania, gdy będzie już solidny fundament finansowy, jest zbudowanie wspólnego portalu mediów publicznych."źródło: PAP
autor zdjęcia: Bartłomiej Zborowski

Zbudowanie wspólnego portalu mediów publicznych - TVP, Polskiego Radia i PAP - to jedno z głównych zadań do zrealizowania, gdy, dzięki składce audiowizualnej, będą one już miały solidny fundament finansowy - mówi PAP wiceminister kultury Krzysztof Czabański.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • rencista lublin(2016-04-22 16:25) Zgłoś naruszenie 00

    Kiedy likwidacja tzw. abonamentu radiowo-telewizyjnego? Przecież zmiana nazwy na „opłata medialna” niczego nie zmienia. Opłata blisko 200 zł rocznie to poważne uszczuplenie budżetu dla osób słabych ekonomicznie? Dopiero teraz ludzie, szczególnie ci słabi ekonomicznie zaczną przeklinać PIS. Dlaczego emeryci, renciści czy bezrobotni z zasiłkiem mają się "zrzucać" na kilkunasto- czy kilkudziesięciotysięczne pensje ludzi z otoczenia kacyków aktualnie rządzącej partii!? Niech glinski, czabanski, bubula i ostatnio pawłowicz sami zapłacą ze swych poselskich wynagrodzeń, a nie grzebią w kieszeniach biednych ludzi (!)

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane