Telewizja TVN wyrzuca dziennikarzy: Zwolniła połowę redakcji biznesowej

autor: JK30.07.2013, 13:23; Aktualizacja: 01.08.2013, 10:34

Telewizja TVN ostro tnie zatrudnienie – jak informuje portal Wirtualnemedia.pl. z ekonomicznego programu TVN CNBC zwolniono połowę redakcji, w tym wszystkich jej szefów. Stacja zrezygnuje też z licencji CNBC. Jednocześnie deklaruje, że zachowany zostanie program ekonomiczny, tyle, że zostanie on uzupełniony o elementy polityczne.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • TVN(2013-07-30 14:17) Zgłoś naruszenie 00

    Juz dawno stał sie bardzo stronniczy ,niw pokazuje prawdy , nie chodzi o to ze Broni PINOKIA ILE MOŻE ale nie mówi prawdy i to jest chore

    Odpowiedz
  • kryzys i totalna nedza.....(2013-07-30 15:23) Zgłoś naruszenie 00

    po co program ekonomiczny w którym non-stop ględzi sie o kryzysie i upadku ekonomicznym zachodniego świata.

    Ponadto na Giełdzie nikt już prawie nie gra i postępuje likwidacja Biur Maklerskich ponadto przy tak nedznych dochodach polaków cięzko im wlepić kredyt we Frankach chociaż niedawno po aferze z Frankami... naiwnym wlepiono kredyty w Jenach.

    Efekt nieustającej pomocy ekonomicznej ...wiadomy.

    Odpowiedz
  • wanda(2013-07-30 15:39) Zgłoś naruszenie 10

    TVN to telewizja BARDZO stronnicza czyli PO . Jadą po Pisie jak po kobyle !

    Odpowiedz
  • Tak,prawda to czlowieczenstwo(2013-07-30 16:07) Zgłoś naruszenie 00

    Ja,moja rodzina,znajomi nigdy nie wierzymy mediom maso(nskiego)wego razenia PO mozgach.Siegamy do zrodel niezaleznych jak np: w w w,niezalezna , pl albo http ;// telewizja republika , pl .
    Jak dobrze znac prawde,by nie nazywali nas lemingami czyli bezmozgowcami lub z mozgami POrazonymi

    Odpowiedz
  • do 6 "Brian"(2013-07-30 19:35) Zgłoś naruszenie 00

    "tak jak tv trwam,jedzie po tusku" i dobrze,bo ujawnia prawde,kim jest ten antypolski szubrawiec

    Odpowiedz
  • ada(2013-07-30 20:20) Zgłoś naruszenie 00

    do 7 Odrobinę szacunku,proszę,to nasz premier.Jeśli uważasz się za bardzo mądrego,stratuj do Sejmu i pokaz co potrafisz.Ale większość tu piszących potrafi tylko mędrkować i wymagać,ale od siebie nic nie dać,bo po prostu nic nie wie i nic nie umie.

    Odpowiedz
  • Koła(2013-07-30 22:14) Zgłoś naruszenie 10

    Cyfra kupiła TVN aby pozbyć się konkurencji.tak sądzę.

    Odpowiedz
  • mar(2013-07-31 06:58) Zgłoś naruszenie 00

    oj gdzie oni znajdą pracę, bo inne filary propagandy też się kruszą. a w samej PO już tyle planktonu że wszystkie możliwe stanowiska urzędnicze poobsadzane a na nowe ni ma kasy bo bank pusty. mogą jechać za granicę ale tylko na wschód, bo na zachodzie w mediach panuje troszkę inny klimat, tzn. trzeba działać w imieniu obywateli a nie władzy, informować a nie dezinformować. mogliby się nie odnaleźć...

    Odpowiedz
  • Kuba(2013-07-31 07:02) Zgłoś naruszenie 00

    No i Tusk Im skopał tyłek - teraz wiedzą czym jest TUSK i jego POplecznicy .
    ami sobie ogon zjadają !

    Odpowiedz
  • Kuba(2013-07-31 07:05) Zgłoś naruszenie 10

    do 8 -szacunek do niego to ja mam w dupi. .
    ---poparzcie na gębę TUSKA i jego rozbiegane oczęta.
    Wciąż kombinuje co komuś ukraś co Ktoś wypracował -a to wcześniejsze emerytury po fakcie świadczenia pracy (policji i wojsku już nie bo tam odebrał tylko nowoprzyjmowanym) a to pożycza wciąż bajońskie sumy z zagranicy nie martwiąc się Kto i jak je będzie spłacał samemu nie mając nawet planu jak to zrobić ,a to patrzy to wszystko co narodowe wysprzedać i roztrwonić na kibolskie stadiony i "haratanie w gałę"- czyż to nie jest mentalność typowego zagorzałego kryminalisty ? -ukraść ,pożyczyć bez zamiaru oddania ,wysprzedać i roztrwonić oraz oszukać !! Sam przed dostaniem się do Sejmu stażu pracy miał tyle co dzieci w sumie wakacji no i jak każdy zagorzały kryminoł też ćpał.

    Odpowiedz