statystyki

Dekoncentracja mediów: Ustawy nie widać, ale burza już jest

autor: Elżbieta Rutkowska31.08.2020, 08:00; Aktualizacja: 31.08.2020, 08:09
Partia rządząca nie przedstawiła jeszcze projektu przepisów, za pomocą których chce ograniczyć biznesy prywatnych nadawców i wydawców, ale posłanka PiS Joanna Lichocka i ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher wymieniły się już opiniami na ten temat – za pośrednictwem mediów właśnie.

Partia rządząca nie przedstawiła jeszcze projektu przepisów, za pomocą których chce ograniczyć biznesy prywatnych nadawców i wydawców, ale posłanka PiS Joanna Lichocka i ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher wymieniły się już opiniami na ten temat – za pośrednictwem mediów właśnie.źródło: Agencja Gazeta

Zakusy Prawa i Sprawiedliwości wywołały ostrą reakcję ambasador Stanów Zjednoczonych.

P artia rządząca nie przedstawiła jeszcze projektu przepisów, za pomocą których chce ograniczyć biznesy prywatnych nadawców i wydawców, ale posłanka PiS Joanna Lichocka i ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher wymieniły się już opiniami na ten temat – za pośrednictwem mediów właśnie.

– Ludzie się duszą brakiem pluralizmu – stwierdziła posłanka Lichocka w wywiadzie dla DGP (wyd. 27 sierpnia 2020 r., „To najlepszy czas, by załatwić trudne sprawy”).


Pozostało 85% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane