Koniec abonamentu RTV: Poczta Polska straci 50 mln zł prowizji

autor: Elżbieta Rutkowska04.09.2019, 10:25; Aktualizacja: 04.09.2019, 10:34
Gdy KRRiT zacznie zasilać Telewizję Polską i radia publiczne wyłącznie środkami pochodzącymi z budżetu państwa, pośrednictwo operatora nie będzie już potrzebne

Gdy KRRiT zacznie zasilać Telewizję Polską i radia publiczne wyłącznie środkami pochodzącymi z budżetu państwa, pośrednictwo operatora nie będzie już potrzebneźródło: ShutterStock

Zniesienie abonamentu RTV może oznaczać, że do kieszeni każdego listonosza trafi co miesiąc o 50 zł mniej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • Goc(2019-09-08 09:26) Zgłoś naruszenie 02

    Abonament TV powinien placic kazdy lokal mieszkalny symboliczne 10zl a nie jak do tej pory,dlatego ze kazdy ma raddio i telewizor nie ma nic za darmo.

    Odpowiedz
  • money(2019-09-06 08:04) Zgłoś naruszenie 20

    Usuncie ten tekst,bo to nieprawda.PMM wyraznie wczoraj powiedzial publicznie ze to plotki i ze abonament NIE bedzie zneisiony.

    Odpowiedz
  • dARK(2019-09-06 07:58) Zgłoś naruszenie 20

    Jest pomysł żeby zlikwidować takie media jak Z RMF FM Polsat i wszystkie te które mają kapitał zagraniczny Właśnie dowiedziałem się że jest wymyślona tak zwana repolonizacja mediów czyli usunięcie z rynku wszystkich tych mediów które mówią prawdę jedynym warunkiem jest przedłużenie czy danie mandatu zaufania obecnie nam panującym

    Odpowiedz
  • Brytyjczyk(2019-09-06 07:36) Zgłoś naruszenie 40

    abonament NIE zostanie zneisiony,wyraznie powiedzial to wczorak sam Morawiecki.Caly ten tekst do kasacji

    Odpowiedz
  • Tyle w temacie(2019-09-05 11:21) Zgłoś naruszenie 31

    CZY NA DER DZIENNIK/GP JEST JAKIŚ MODERATOR TEGO FORUM, CZY MOŻE TEŻ CZERPIECIE ZYSKI Z PONIŻSZEGO WPISU, ŻE GO NIE KASUJECIE???!!! ---"Nowakk(2019-09-04 13:58)Zgłoś naruszenie010 Zapraszam dо prywatnego polskiego klubu seksu - 𝘄𝘄𝘄.....𝟰.𝗳𝘂𝗻 To najlepsze miejsce na znalezienie partnera seksualnego! Znajdź mnie według ....."

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Karl(2019-09-05 08:32) Zgłoś naruszenie 11

    Straci na abonamencie, zarobi kokosy na wysyłce e-maili, 2 zł za każdy.

    Odpowiedz
  • Nowakk(2019-09-04 13:58) Zgłoś naruszenie 016

    Zapraszam dо prywatnego polskiego klubu seksu - 𝘄𝘄𝘄.𝗹𝗮𝗱𝘆𝟰.𝗳𝘂𝗻 To najlepsze miejsce na znalezienie partnera seksualnego! Znajdź mnie według ІD91564

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • kto kłamie?(2019-09-04 11:44) Zgłoś naruszenie 82

    Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Aby tylu zarabia stanowczo za dużo, biedota musi być dobrze opodatkowana. Dzień wolności podatkowej to chyba teraz zaczyna się w sierpniu. Potrzeby bogatych są coraz większe. O senat chce większego dostępu programów telew. dla niepełnosprawnych, wszyscy dbają w tym kraju o słabszych w gębie, po cichu ich okradając.

    Odpowiedz