Jak odzyskać pieniądze z polisolokaty?

21.10.2014, 13:47; Aktualizacja: 21.10.2014, 14:09

UOKiK nałożył w sumie ponad 50 mln zł kar na cztery instytucje finansowe zaangażowane w sprzedaż tzw. polisolokat, czyli produktów ubezpieczeniowych z funduszem kapitałowym. Zdaniem Urzędu Aegon TU na Życie, Idea Bank, Open Finance i Polbank EFG (obecnie przejęty przez Raiffeisen Bank Polska) dopuszczały się nierzetelnych praktyk wobec klientów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

 • Kancelaria Lex Wrocław(2014-11-21 12:08) Zgłoś naruszenie 02

  Dzień dobry,
  reprezentuję Kancelarię Prawną LEX z Wrocławia.
  Nasza Kancelaria zajmuje się odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych z tytułu rozwiązania umowy ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym ze składką regularną , tzw. polisolokat oraz rozwiązywania umów bez ryzyka ponoszenia opłat.

  W praktyce oznacza to, że nie pobieramy żadnych opłat wstępnych od Klienta (WPS, opłata adwokacka i inne). Opłata dla Kancelarii jest dopiero wtedy kiedy odzyskamy Twoje pieniądze. (od razu odpowiadam: jeśli nam się nie uda wygrać sprawy to i tak całe koszty bierzemy na siebie więc i tak Klient nic za to nie płaci).

  Jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces związany z dochodzeniem ww. roszczeń od ubezpieczycieli i banków w krótkim okresie, przy minimum formalności i absolutnym wyeliminowaniu kosztów ze strony klientów. Klient nie ponosi żadnego ryzyka finansowego związanego z nawiązaniem współpracy z Kancelarią.
  Mamy skuteczność na poziomie 97%.

  Jeśli mają Państwo pytania zapraszam na : www.kancelaria-lex.org lub do kontaktu telefonicznego:(71) 30 777 30


  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • Piotr Beskid(2019-01-28 23:50) Zgłoś naruszenie 00

  Witam. Panie Robercie jesli mozna wiedziec to prosze napisac ile mniej wiecej kosztuje taka usluga calej sprawy w kancelarii prawnej Lex? Czy bylaby to suma wieksza niz 1500 zl jesli do odzyskania mialbym 20 000 zl?Prosze o informacje. Pozdrawiam.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane