Dokonując płatności portfelem elektronicznym Visa za zakupy w internecie u jednego z popularnych e-detalistów, użytkownicy mogą otrzymać specjalne oferty.

Visa Europe wspólnie z partnerami handlowymi rozpoczęła pierwszą w Polsce promocję płatności przy użyciu portfela elektronicznego V.me by Visa. Z portfela, udostępnionego w końcu kwietnia br. przez ING Bank Śląski jako pierwszy bank w kraju, mogą korzystać wszyscy konsumenci. Użytkownicy, którzy zarejestrują się na stronie internetowej promocji, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty u wybranego partnera płacąc za zakupy portfelem V.me by Visa. Podczas pierwszego miesiąca oferty promocyjne czekają na użytkowników serwisu Merlin.pl, spożywczego sklepu internetowego E.Leclerc oraz internetowego sklepu winiarskiego Winezja.pl.

Użytkownicy, którzy zarejestrują się na stronie www.visaoffers.pl/v.me, otrzymają specjalne oferty na zakupy, które opłacą portfelem u wybranych e-detalistów. W sklepie Merlin.pl będzie to 20 proc. zniżki na zakupy w kategoriach Film, Książka, Muzyka i Podręczniki plus darmowa dostawa. Klienci E.Leclerc będą mogli liczyć na darmową dostawę pierwszych zakupów opłaconych portfelem i zyskać rabat do 100 zł na następne zakupy online w tym sklepie. Na użytkowników sklepu Winezja.pl będzie czekać możliwość zakupu 12 butelek wina w cenie 6 w ramach jednego z trzech specjalnych zestawów promocyjnych.

Obecnie portfel V.me by Visa jest oferowany przez ING Bank Śląski, ale założyć go może każdy – nie tylko klienci banku. Sieć akceptacji portfela V.me by Visa w Polsce obejmuje ponad 120 serwisów internetowych.