Getin Bank postanowił zrobić miły prezent studentom, promując ich dobre wyniki w nauce 50 złotymi za każdą piątkę na indeksie. Niestety promocja konta Getin UP obejmuje maksymalnie 250 złotych rocznie. Ponadto dzięki kolejnej promocji, tym razem związanej z kontem Getin Online, możemy zaoszczędzić na rachunku telefonicznym w Orange. Bank nadal nie informuje kiedy uruchomi videomaty.

Getin Bank wprowadził do oferty „Promocję dla Studentów”, polegającą na premiowaniu bardzo dobrych wyników w nauce. Już po najbliższej sesji, aktywni użytkownicy otwartego w ramach promocji rachunku Getin UP otrzymają od Banku nagrodę w wysokości 50 zł za każdy egzamin zaliczony na piątkę. Promocja obejmie również 3 kolejne sesje egzaminacyjne, a w jej ramach studenci będą mogli zyskać nawet 250 zł rocznie. "Wystarczy w banku przedstawić potwierdzone przez władze lub administrację uczelni oceny z sesji" - informuje Artur Newecki z Getin Banku.

Do rachunku Getin UP dla Studentów przygotowano kartę SimplyOne, darmową o ile w ciągu miesiąca student wykona płatności kartą na kwotę min. 100 zł. Wtedy tez nie zapłacimy za prowadzenie rachunku. Czy promocja skusi żaków do postawienia na konto Getin UP?

To nie koniec zachęt dla młodych klientów. Zakładając konto w Getin Online można otrzymać 50 proc. rabatu na wybrane abonamenty na telefon w Orange przez cały rok. Jak to działa? Po podpisaniu umowy i zalogowaniu do systemu transakcyjnego otrzymasz wiadomość z kodem rabatowym upoważniającym do 50 proc. rabatu w Orange na dowolny abonament z taryfy Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo. Dodatkowo po aktywacji promocji oraz wykonywaniu co miesiąc 5 dowolnych transakcji kartą przez rok co miesiąc otrzymasz od nas zwrot w wysokości 25 PLN. W celu aktywacji promocji wykonaj co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe przy użyciu wydanej do konta karty oraz przelej na konto jednorazowo 1000 zł z innego banku.

Niestety nadal nie ma informacji kiedy Getin wprowadzi nowoczesne maszyny VTM. Pisaliśmy o tym w maju 2013 r.

VTM to nic innego jak podłączone do sieci i systemu banku urządzenie, z wyglądu przypominające bankomat. Z VTM-u jednak nie pobieramy pieniędzy. Jest to natomiast swego rodzaju wirtualny bank, gdzie z założenia będziemy mogli skorzystać ze wszystkich możliwości bankowości internetowej. Getin informował, że VTM pojawią się na rynku jeszcze w tym roku.