Choć płatności mobilne w Biedronce były przygotowywane bardzo długo, na razie nie ma zbyt wielu zachęt do korzystanie z tej formy płacenia za towary w sieci sklepów należących do Jeronimo Martins. Getin Bank zdecydował się na niewielką promocję dla nowych klientów - rachunek niższy o 10 procent. Ofertę dla swoich klientów ma też Alior Bank.
Reklama

Zakupy w Biedronce bez gotówki już są. Jeronimo Martins porozumiało się w końcu ws. płatności mobilnych ze swoimi partnerami. Od dziś mobilnie zapłacimy w sieci sklepów dzięki aplikacji iKasa lub aplikacji PeoPay.

Materiał wideo i więcej na temat płatności mobilnych w Biedronce

Jednak zadziwia brak dodatkowych zachęt do szybkiej wycieczki do sklepu ze smartfonem w ręku. Samo Jeronimo Martins wysyłało tylko informację prasowa o płatnościach, podobnie bank Pekao SA. Na ich stronach internetowych można znaleźć informację o płatnościach, ale już na stronie Aliora jest o to trudno.

Alior Bank przygotował dosyć atrakcyjną ofertę dla posiadaczy Konta Rozsądnego. Każdy posiadacz tego konta może otrzymać 5 proc. zwrotu za zakupy dokonane przy pomocy aplikacji w Biedronce lub kartą w innych sklepach spożywczych – maksymalnie można zaoszczędzić aż 400 zł rocznie.

O wiele ciekawszą propozycję przygotował Getin Bank. Wystarczy założyć konto Getin UP i...

Nowi Klienci Banku, mogą dodatkowo skorzystać z promocji Codzienne Zakupy i otrzymać 10 procent zwrotu wydatków. Zwrot będzie naliczony za zakupy dokonane w sklepach Biedronka, za które zapłacimy telefonem przy użyciu aplikacji iKASA. Co miesiąc można w ten sposób zaoszczędzić, ale tylko 50 zł.