Kiedy frankowiczom najbardziej będzie się opłacać rozstanie z bankami?

autor: Łukasz Wilkowicz07.10.2019, 08:20; Aktualizacja: 07.10.2019, 09:50
Według niedawnych informacji ZBP jak dotąd do sądu poszło ok. 2 proc. frankowiczów

Według niedawnych informacji ZBP jak dotąd do sądu poszło ok. 2 proc. frankowiczówźródło: ShutterStock

Osoby, które zadłużały się przy najniższym kursie franka, spłaciły już w ratach kapitał pożyczony od banku i to im najbardziej opłaci się rozstanie z kredytodawcą.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • sad23123(2019-10-07 13:44) Zgłoś naruszenie 32

    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2

    Odpowiedz
  • jan(2019-10-07 14:09) Zgłoś naruszenie 160

    do sądu, a jak nie to też pójdę do TSUE

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • milo(2019-10-07 16:11) Zgłoś naruszenie 150

    Jeszcze trochę, a dowiemy się, że banki nie zgadzając się przed sądem na, wyrażone w pozwie, żądanie kredytobiorcy unieważnienia umowy czynią to powodowane głęboką troską o klienta. Tyle starań - najlepsze kancelarie, cała otoczka medialna. I nic. Frankowicze uparli się, aby zrobić sobie krzywdę.

    Odpowiedz
  • gil(2019-10-07 16:41) Zgłoś naruszenie 71

    Co za dziwne pytanie: Co z nieruchomością? Wiadomo co. Przecież w akcie notarialnym i księgach jest kredytobiorca. Zapłacił sprzedawcy i odda bankowi pieniądze, które od niego, nie wiadomo dlaczego, otrzymał.

    Odpowiedz
  • abcd(2019-10-07 19:08) Zgłoś naruszenie 190

    Banki pieniądze ukradły i przepiły. Teraz, podobnie jak nie przejmujący się niczym pijak, wołają: "Piniędzy ni ma i nie będzie, albo upadnę". Ukradzione pieniądze nie znikają. Niektórym złodziejom wydaje się, że nie muszą ich oddawać, bo stoją ponad prawem.

    Odpowiedz
  • Ghgghuu(2019-10-08 07:36) Zgłoś naruszenie 100

    Banksterzy!!! Nie kombinować, nie wprowadzac w błąd!!!!! Koniec banksterki w Polsce nadchodzi!!!!

    Odpowiedz
  • Andzia.. (2019-10-08 18:46) Zgłoś naruszenie 50

    Moim skromnym zdaniem to Banki same powinny, zaproponować ugodę. Po co te Sądy., prawnicy itp...

    Odpowiedz
  • E(2019-10-09 09:24) Zgłoś naruszenie 60

    A to może klienci wreszcie zaczną pobierać wynagrodzenie od banku za korzystanie przez nich ze swoich pieniędzy?! Każdy ma konto na którym ma swoje pieniądze i co banki nimi obracają,a klient co ma w zmian? Tylko koszty za kartę ,za konto,za przelew itp

    Odpowiedz
  • Ja(2019-10-10 18:40) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież o to w tym wszystkim chodzi żeby właśnie prawnicy się tym zajęli następna grupa krwiopijców.

    Odpowiedz