Rzecznik finansowy: Niech nas nie zwiedzie słowo „obligacje”, które kojarzyło się do niedawna z bezpieczeństwem

autor: Patryk Słowik11.05.2018, 12:58; Aktualizacja: 11.05.2018, 13:08
"Cudów nie ma. Im wyższa oferowana stopa zwrotu, tym wyższe ryzyko związane z inwestycją."

"Cudów nie ma. Im wyższa oferowana stopa zwrotu, tym wyższe ryzyko związane z inwestycją."źródło: ShutterStock

- Sprawy związane z niewłaściwą sprzedażą są bardzo trudne do wygrania. Rozmowy w placówkach nie są nagrywane. Należy rozważyć zmianę przepisów - mówi dr Aleksandra Wiktorow w rozmowie z DGP.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • Obligacje pogrążyły najpierw OFE(2018-05-12 21:26) Zgłoś naruszenie 00

  ale też i pogrążają Państwa..... emituje (pożycza się) łatwo... ale oddaje niestety dość cięzka

  Odpowiedz
 • a kuku(2018-05-11 14:47) Zgłoś naruszenie 30

  Co ciekawe. po każdej aferze, gdy ustosunkowani oskubią oszczędnych, nagle wszyscy dowiadują się, że sprawa była szemrana od początku. A słowo obligacje nie daje już pewności. Pan Patryk Słowik rozmawia z była p. prezes ZUS Aleksandrą Wiktrow - no chyba, że zbieżność nazwisk przypadkowa. Ubóstwo ma pewne zalety, nie mam setek tysięcy do stracenie i inwestowania. Cieszę się jak zapłacę r-ki i odłożę na niezbędne remonty. Nie wierzę kościelnym, partyjniakom, wierzę, że każdy ma interes w oskubaniu drugiego. Co nam USA, T. Rydzyk i dojna zmiana udowodnili.

  Odpowiedz
 • Legenda o bohaterach(2018-05-11 14:41) Zgłoś naruszenie 21

  Rosjanie zrezygnowali ze zdobytej Europy. I tak doszło w kraju do przemian ustrojowych. Na czele przemian stanęli ludzie solidarności finansowani przez ludzi Watykanu. J.P. II został świętym. A naród pomału przestał utrzymywać Moskwę i zaczął Watykan i potomstwo kościelnych z nieprawego łoża. Za komunę mieli pracę i mieszkanie. Płace nie wysokie, mieszkanko male, ciasne ale własne. Teraz mają: bezrobocie, brak mieszkań, przymus rodzenia, zawierania małżeństw, nadal pracują za niskie wynagrodzenie,a wielu na czarno. Z ZUS-były niskie emerytury, ale zależy kto ile zabiał, teraz dostaną obywatelskie - starczą do 10-go.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane