Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wielkie szukanie gazu łupkowego w Polsce: Wieże wiertnicze jak w Teksasie (ZDJĘCIA)

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
W KLUKOWEJ HUCIE FIRMA BNK Petroleum Inc ROZPOCZĘŁA TESTOWY ODWIERT W POSZUKIWANIU GAZU ŁUPKOWEGO ODWIERT BĘDZIE SIĘGAŁ NA OK 4000 METRÓW.
W KLUKOWEJ HUCIE FIRMA BNK Petroleum Inc ROZPOCZĘŁA TESTOWY ODWIERT W POSZUKIWANIU GAZU ŁUPKOWEGO ODWIERT BĘDZIE SIĘGAŁ NA OK 4000 METRÓW. / Newspix / MICHAL FLUDRA

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Człowiek
  2013-02-27 11:56:12
  W wielu miejscach szukałem, lecz nie mogłem się doszukać informacji na temat - dlaczego udzielamy koncesje krajom które nam ich nigdy nie udzielą !!!
  Cała ta informacja o łupkach jest nic nie warta dla ludzi. Za 10-20 lat łupki się skończą bo firmy złupią złoża i zostaną wyłącznie góry złomu w postaci wież oraz zniszczony klimat. Panom urzędnikom polecam zobaczyć inne galerie z obrazkami, te z Texasu.
  Póki co obce firmy wydobędą nasze złoża, sprzedadzą nam olej, gaz i ropę a my będziemy mieć pieniądze żeby później kupić od nich wodę do picia...
  Albo nie będziemy mieli tych pieniędzy, ponieważ się może coś zmienić i wskutek tego że nasz kraj nie ma surowców wartość naszej waluty spadnie i wody sobie już nie kupimy.
  Prawd jest kilka, każda strona ma swoją rację, historie piszą zwycięzcy ...
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej