innogy Polska wchodzi na rynek z ofertą sprzedaży gazu dla klientów indywidualnych. Dzięki nowej propozycji klienci innogy będą mogli skorzystać z oferty dual fuel, która umożliwia zakup energii i gazu od jednego sprzedawcy. Jednocześnie firma rozpoczyna kampanię marketingową, w której informuje o ofercie, a dodatkowo składa życzenia świąteczne i noworoczne wszystkim warszawiakom.

Do tej pory prąd i gaz w ramach jednej oferty mogli kupować od innogy tylko Klienci biznesowi. Teraz innogy Polska umożliwia to również Klientom indywidualnym. W ramach oferty „Stabilny prąd + gaz” innogy oferuje specjalną promocyjną stawkę za energię elektryczną oraz niższą opłatę handlową. Korzystający z oferty „Stabilny prąd + gaz” będą mieli gwarancję bezpieczeństwa dostaw oraz stałej ceny za gaz do końca 2018 roku oraz stałej ceny za prąd przez trzy kolejne lata od momentu zawarcia umowy. Dzięki rozszerzeniu oferty, innogy może świadczyć swoim Klientom kompleksową usługę dostawcy obydwu mediów – prądu i gazu. Właściciele domów jednorodzinnych opalanych gazem, którzy skorzystają z nowej propozycji innogy mogą liczyć na oszczędność w skali 24 miesięcy nawet do 270 zł brutto.
Oferta dostępna jest w sprzedaży bezpośredniej w salonach innogy oraz poprzez infolinię innogy.

-„Stale pracujemy nad rozwojem oferty, by była jak najlepiej dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Chcemy być blisko nich i zwyczajnie ułatwiać im życie. Poszerzenie naszej oferty o produkt „Stabilny prąd + gaz” jest odpowiedzią na potrzeby rynkowe. Zakup prądu i gazu od jednego dostawcy jest wygodny, a dodatkowo daje realne oszczędności. Aby zachęcić odbiorców do skorzystania z nowych możliwości, zaplanowaliśmy dwumiesięczną kampanię informacyjną w przestrzeni publicznej w Warszawie.” – mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu w innogy Polska.

Oprac. T.J.

Źródło: Materiały prasowe