Rachunki za gaz w górę. PGNiG: Nie mieliśmy wyjścia

autor: Karolina Baca-Pogorzelska30.07.2018, 07:31; Aktualizacja: 30.07.2018, 08:08
Wyższa cena będzie obowiązywała od 10 sierpnia do końca tego roku.

Wyższa cena będzie obowiązywała od 10 sierpnia do końca tego roku.źródło: ShutterStock

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził 5,9-proc. wzrost ceny dla klientów PGNiG Obrót Detaliczny. Uzasadnienie – surowce na świecie drożeją

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (21)

  • konsument(2018-07-30 22:23) Zgłoś naruszenie 21

    Za durnotę placi jak zwykłe konsument , a gaz mamy przy płocie,tylko idiotów przy podejmowaniu decyzji gospodarczych i politycznych,ciągnąć gaz zza oceanu by tuczyć bandytę światowego.Zenada.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pepe(2018-07-30 21:55) Zgłoś naruszenie 10

    Co za bzdury - Ceny gazu za jednostke na swiatowych gieldach surowcow SA najnizsze od lat. Kupujemy Gaz od ruskich I sprzedajemy taniej ukraincom..co sie dzieje w tym kraju...

    Odpowiedz
  • graza(2018-07-30 17:29) Zgłoś naruszenie 41

    Ogrzewam dom gazem. Piec oszczedny, temp. max 40 stopni ustawiona. Za sezon grzewczy 4.300 zl.Nie pozbylam sie pieca na wegiel. Zmusza ludzi wszystkim co sie nadaje do palenia. I likwidowac chca smog. Istny matrix.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • geodeta(2018-07-30 15:33) Zgłoś naruszenie 71

    PGNiG to monopolista obsadzony ludźmi z pisu taniej nie będzie bo muszą mieć na premie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • emeryt(2018-07-30 14:18) Zgłoś naruszenie 111

    Wysyłajcie kopie rachunków do " złotoustego" Morawieckiego , niech daje 500 plus- oto oblicze rządu PIS !!! Ale to nie tylko gaz ale i prąd a dalej artykuły żywnościowe - Drodzy Rodacy.......... wybory się zbliżają!!!!!!

    Odpowiedz
  • Kwadratura koła(2018-07-30 13:48) Zgłoś naruszenie 50

    My nie mamy wyjścia. Jak zaczniemy oszczędzać, to oni i tak mogą cenę podnieść, żeby wyjść na swoje.

    Odpowiedz
  • omega3(2018-07-30 13:10) Zgłoś naruszenie 111

    Tak i każdego roku PGNiG "chwali się" ile to zysku wypracowało. I z każdym rokiem ten zysk jest większy. Zapominają tylko dodać, że jest to kosztem tych zwykłych szarych ludzi którzy nie mają wyjścia i płacą coraz więcej. Inną sprawą jest jak polski rząd ( bo PGNiG jest spółką przecież państwową "skutecznie" walczy z smogiem. Zamiast obniżać maksymalnie cenę gazu aby ludzie przechodzili na ten system ogrzewania to ceny podnoszą. Jedno mówią a drugie robią.

    Odpowiedz
  • dexter(2018-07-30 11:04) Zgłoś naruszenie 222

    A deflacja jest ciagle w GUSie :) pisobolszewiki robia inflacje przez ciagle nowe podatki i uszczelnienia wykonczajace konkurecje dla panstwowych molochow.

    Odpowiedz
  • ja(2018-07-30 10:44) Zgłoś naruszenie 142

    jak ktoś twierdzi, że nie maił wyjścia to podaje się do dymisji. Przyjdą inni co znajdą rozwiązanie

    Odpowiedz
  • Mateusz(2018-07-30 10:27) Zgłoś naruszenie 222

    Amerykański gaz jest podobno trzy razy droższy od rosyjskiego, ktoś musi pokryć różnice.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • yyy(2018-07-30 09:14) Zgłoś naruszenie 170

    wyższa cena gazu to też wzrost innych składników na fakturze, np. VAT

    Odpowiedz