Portal pozwoli prześwietlić każdego ubezpieczonego. Powstanie Centralna Informacja Emerytalna

autor: Bożena Wiktorowska17.10.2019, 08:08; Aktualizacja: 17.10.2019, 08:08
Centralna Informacja Emerytalna ma umożliwić sprawdzanie online stanu naszych oszczędności na starość. Problem jednak w tym, że wgląd do kont będą mieć też różne instytucje.

Centralna Informacja Emerytalna ma umożliwić sprawdzanie online stanu naszych oszczędności na starość. Problem jednak w tym, że wgląd do kont będą mieć też różne instytucje.źródło: ShutterStock

Centralna Informacja Emerytalna ma umożliwić sprawdzanie online stanu naszych oszczędności na starość. Problem jednak w tym, że wgląd do kont będą mieć też różne instytucje.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • Voxveritas(2019-10-19 18:57) Zgłoś naruszenie 70

  Zgadzam sie, my suweren, na wypalenie kolejnych 40 baniek, pod warunkiem że Rysiek Krauze odda 3 miliardy które pobrał na tworzenie między innym takiego centralnego systemu. Widać że i ta banda ma chęć na dojenie paranoi zwanej ZUS, optymistyczne jest to że tylko 40 baniek a nie 4 miliardy, cociaz nie wiadomo jak się rozwinie ten "projekt" .Widać Pisałam się właśnie dowiedział że ZUS to bezkarna dojna krowa. Która można eksploatować bez miłośći aż zdechnie, wtedy się ją zakopie i powie sorry winetu, systemy emerytalne nie Sprawdzily się nigdzie. Narodzie oczadzialy quo vadi,?

  Odpowiedz
 • ina(2019-10-17 12:06) Zgłoś naruszenie 60

  Wykonczą nas te biurwy,ile tego jest??

  Odpowiedz
 • mjot(2019-10-17 11:56) Zgłoś naruszenie 100

  No przecież już jest PUE i każdy może się tam zarejestrować. Po co kolejny twór? Rycho i Zdzicho przetańcowali już kasę z poprzedniego?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Polecane