Nie tylko emeryci dostaną trzynastkę. 1100 zł także dla rencistów

27.02.2019, 13:03; Aktualizacja: 27.02.2019, 13:07
Jarosław Kaczyński zapowiedział od 1 lipca wypłatę 500 zł na pierwsze dziecko i od maja br. wypłatę "trzynastki" dla emerytów w wysokości najniższej emerytury

Jarosław Kaczyński zapowiedział od 1 lipca wypłatę 500 zł na pierwsze dziecko i od maja br. wypłatę "trzynastki" dla emerytów w wysokości najniższej emeryturyźródło: ShutterStock

Trzynaste świadczenie zostanie wypłacone zarówno emerytom, jak i rencistom - zapowiedziała w środę wicepremier Beata Szydło.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (77)

  • borygooo(2019-04-23 19:20) Zgłoś naruszenie 00

    Ja tez dziękuję. Z przyjemnością przyjmę a potem z niemniejszą przyjemnoscią dam panu Kaczorowi przy urnie centralnie w developerski zadek

    Odpowiedz
  • Połowiczny emeryt(2019-04-03 18:38) Zgłoś naruszenie 00

    A co z pobierającymi zasiłek przedemerytalny ? też dostaną ?

    Odpowiedz
  • Rencista(2019-03-15 16:32) Zgłoś naruszenie 00

    Super sprawa

    Odpowiedz
  • Pilipczuk lucyns(2019-03-14 12:43) Zgłoś naruszenie 00

    PiS troszczy się o ludzi o rencistów dzieci biednych żadna partia sdie tak nie troszczyła 100 lat dla pana Kaczyńskiego Dudy I PAN Szydło Bóg zapłacić modłę się za was nawet autobusy chcą wrzucić gdzie ja chora osoba nie mam dojazdu dziernki PiS jestvkochane dla nas biednych ludzi

    Odpowiedz
  • RAMZES12(2019-03-09 17:19) Zgłoś naruszenie 10

    GDYBY NIE BYŁO PIATKI KACZYŃSKIEGO ,TO MOJA FAMILIA I TAK BĘDZIE GŁOSOWAĆ NA PIS.

    Odpowiedz
  • emerytka jola(2019-03-07 18:23) Zgłoś naruszenie 00

    nierobole do roboty , tak ludzie pracy sie licza trza od siebie cos dac a potem wolac ...

    Odpowiedz
  • tez emeryt(2019-03-07 07:39) Zgłoś naruszenie 20

    1100 (brutto) wezmę, na PiS nie zagłosuję.

    Odpowiedz
  • Jsn (2019-03-06 15:58) Zgłoś naruszenie 11

    Dobrobyt do ludzi nadchodzi wielkimi krokami! Ci dostali, tamci dostaną. Tylko żeby od tego dobrobytu zgagi naród nie dostał :) Brawo! Brawo!

    Odpowiedz
  • Kuba(2019-03-06 12:11) Zgłoś naruszenie 10

    a co z rencistami, ale bez prawa do świadczenia?????

    Odpowiedz
  • Wyborca(2019-03-05 00:28) Zgłoś naruszenie 60

    Oni płacą z naszych pieniędzy za głosowanie na nich, a nie za pracę. Gdyby zreformowali system emerytalny niepotrzebna byłaby jałmużna. Emerytom i nie tylko przydałaby się dobra reforma służby zdrowia. Ale to za trudne.

    Odpowiedz
  • Pracujący(2019-03-05 00:16) Zgłoś naruszenie 51

    Zabrakło tylko dla pracowników, np. dla naukowców, nauczycieli. Poza tym jest na wszystko.

    Odpowiedz
  • gość(2019-03-01 13:25) Zgłoś naruszenie 22

    Super PIS BRAWO. Za poprzednich rządów nikt nic nie dostał a pieniądze z budżetu znikały

    Odpowiedz
  • Cierpliwy(2019-02-28 18:56) Zgłoś naruszenie 42

    Ja również muszę pochwalić nasz obecny Rząd za to, że myśli o najbiedniejszych. Emeryci przez wiele lat pracowali, a jednak niektórzy z nich mają bardzo niskie emerytury. Tak niskie, że naprawdę trudno jest związać koniec z końcem. Dlatego popieram pomysł 13 - pensji dla tych ludzi i jako emeryt dziękuję.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Obserwator.(2019-02-28 18:44) Zgłoś naruszenie 41

    Emeryci i renciści to najbiedniejsza część naszego społeczeństwa. A przecież ci ludzie przez tyle lat pracowali dla dobra naszego kraju. Bardzo dobrze się stało, że Rząd pomyślał o nich. Brawo, brawo, brawo PIS.

    Odpowiedz
  • Emeryt.(2019-02-28 18:14) Zgłoś naruszenie 42

    Bardzo serdecznie dziękuję Rządowi naszego kraju za podwyżkę i za trzynastkę.

    Odpowiedz
  • fedix(2019-02-28 13:43) Zgłoś naruszenie 20

    Od 5:48 do 6:00 pojawiło się 10 komentarzy wychwalających PIS. xD Przydałoby się zrobić jakiś lep na takie komentarze trolli.

    Odpowiedz
  • Jaroslaw(2019-02-28 09:17) Zgłoś naruszenie 168

    500+ na dzieci oraz conajmniej 56,70 zl plus 75 zl na miesiac [[1100] ==131,70/ miesprzez rok dostana wszyscy bez wyjatku. OPRUCZ nadzwyczajnej kasty i totalnych zlodziei i zdrajcow ktorzy zaraz w poniedzialek tej jalmuzny odmowili.. Czekaja do jesieni na miliony.

    Odpowiedz
  • Emeryt 54(2019-02-28 09:02) Zgłoś naruszenie 167

    Uważam że,z tą trzynastką dla emerytów i rencistów to dobry pomysł,chciałem nadmienić że,poprzednie rządy nic nie dały,dlatego ja i moja rodzina będziemy głosować na PIS.Niektórzy internauci piszą że,jest to kiełbasa wyborcza,na pewno jest,ale poprzednicy w ramach tej kiełbasy wyborczej nie dali nic.PIS musi zrobić to na początku maja,bo później wyborcy nie uwierzą partii rządzącej.

    Odpowiedz
  • heh,(2019-02-28 08:30) Zgłoś naruszenie 31

    Tona opał na zimę to ok.860 zł na sezon potrzeba ok.3t.Niestety o tym zapomina się ,ze 60% gospodarstw ogrzewanych jest w ten sposób o gazie nie wspomnę,bo nie stać mnie na niego.Starość nie radość.

    Odpowiedz
  • Erbol(2019-02-28 06:00) Zgłoś naruszenie 4419

    Dla tych co krytykują... Naprawdę żałujecie, że Wasza babcia, dziadek albo ojciec czy matka dostaną dodatkowe pieniądze? Trochę więcej zrozumienia! Szanujcie swoje rodziny, bo pewnie im te pieniądze też się przydadzą

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz