Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na jakich zasadach można wykorzystywać zwierzęta do celów rozrywkowych

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Zwierzęta mogą być wykorzystywane do celów rozrywkowych, widowiskowych, filmowych, sportowych i specjalnych. Najważniejszym warunkiem jest jednak postępowanie z nimi w sposób, który nie zagraża ich życiu, zdrowiu, ani nie powoduje cierpienia. Wykorzystywane w ten sposób zwierzęta muszą zostać określone w przygotowanym wcześniej scenariuszu lub programie, zatwierdzonym przez Głównego Lekarza Weterynarii albo wskazaną przez niego osobę.
Zwierzęta mogą być wykorzystywane do celów rozrywkowych, widowiskowych, filmowych, sportowych i specjalnych. Najważniejszym warunkiem jest jednak postępowanie z nimi w sposób, który nie zagraża ich życiu, zdrowiu, ani nie powoduje cierpienia. Wykorzystywane w ten sposób zwierzęta muszą zostać określone w przygotowanym wcześniej scenariuszu lub programie, zatwierdzonym przez Głównego Lekarza Weterynarii albo wskazaną przez niego osobę. / ShutterStock
Tematy:

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej