statystyki

Zdalna szkoła 2.0, czyli scenariusze wirtualnego nauczania po wakacjach

autor: Artur Radwan24.06.2020, 08:53; Aktualizacja: 24.06.2020, 08:54
Związek domaga się od ministra, aby przesądził w przepisach, że nauczyciele podczas kształcenia zdalnego będą mieli zagwarantowane takie samo wynagrodzenie, jak przy tradycyjnej formie pracy.

Związek domaga się od ministra, aby przesądził w przepisach, że nauczyciele podczas kształcenia zdalnego będą mieli zagwarantowane takie samo wynagrodzenie, jak przy tradycyjnej formie pracy.źródło: ShutterStock

Gwarancja takiego samego wynagrodzenia dla nauczycieli jak przy tradycyjnej formie pracy i jednolite zasady we wszystkich szkołach; poza tym cykliczne szkolenia i ogólnopolska platforma internetowa – Związek Nauczycielstwa Polskiego domaga się, by tak wyglądało zdalne kształcenie w nowym roku szkolnym.

Swoje propozycje przesłał ministrowi edukacji Dariuszowi Piontkowskiemu.

– Niestety jest duże prawdopodobieństwo, że szkoły po wakacjach będą w dalszym ciągu zamknięte. Musimy się rzetelnie przygotować do tej formy kształcenia – mówi Krzysztof Baszczyński, wiceprezes ZNP.


Pozostało 87% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Kol.matka(2020-06-27 17:17) Zgłoś naruszenie 15

    Jak to duże niebezpieczeństwo,że szkoły po wakacjach będą zamknięte???!!! Właśnie nam obiecano,że będą otwarte! Niech Pan Broniarz nie próbuje nawet sugerować innej możliwości bo na nią nie pozwolimy! Koniec z tymi skostniałymi,histerycznymi poglądami! Proszę zapoznać się ze statystyką medyczną i przeczytać,że mamy średnio 10 zgonów w 38-milionowym kraju i to u osób starszych i schorowanych. Więc jakim prawem ten pomysł???!

    Odpowiedz
  • chris(2020-07-06 22:57) Zgłoś naruszenie 01

    Kol. matko - mam dwóję starszych i schorowanych rodziców, co mi proponujesz? Mam się wyprowadzić z domu i zamieszkać u Ciebie?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane