Piontkowski: Dopóki budżet nie został zmieniony, podwyżka dla nauczycieli obowiązuje

03.06.2020, 08:57; Aktualizacja: 03.06.2020, 08:58
Dariusz Piontkowski

Dariusz Piontkowskiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Na razie budżet nie został znowelizowany, dopóki budżet nie został zmieniony, podwyżka obowiązuje - powiedział w środę minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski pytany o wrześniową podwyżkę dla nauczycieli.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (29)

  • Ada(2020-06-03 18:16) Zgłoś naruszenie 236

    Księgowa, kadrowa cierpisz na rozdwojenie jaźni? Ja pracuję zdalnie cały czas, pracy masa, uczę w LO fizyki i matematyki, wszystko wcześniej muszę przygotować, dokupiłam tablet graficzny, robię co mogę aby było dobrze. Nie zależy mi na tym czy społeczeństwo to docenia czy nie. Ja sumienie mam czyste.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • anka(2020-06-03 11:34) Zgłoś naruszenie 238

    "Dopóki budżet nie został zmieniony..." , a że z pewnościa będzie nowelizacja, to podwyżek nie będzie. To było do przewidzenia. Więcej pracy nauczyciele za idee!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ona (2020-06-03 13:06) Zgłoś naruszenie 223

    ....aż pewnej nocy, zmienią..........

    Odpowiedz
  • Dorota (2020-06-03 12:52) Zgłoś naruszenie 1330

    Przestańcie nauczyciele siać zamęt. Moja bratowa jest nauczycielem dyplomowanym, z kilkunastoletnim stażem, ponad czwórkę zarabia.... wiec raczej biedy z tego tytułu nie ma ... niech w końcu państwo zajmie się urzędnikami US. ZUS tam bieda aż puszczy

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Obserwator(2020-06-04 18:41) Zgłoś naruszenie 111

    Niechęć do nauczycieli jest odwrotnie proporcjonalna do posiadanej wiedzy i poziomu intelektualnego. To jak najbardziej normalne. Żeby rzetelnie ocenić rolę nauczyciela, trzeba coś sobą reprezentować. Nauczyciele nie zwracajcie uwagi na pełne nienawiści komentarze. Wybaczcie tym, którzy nie wiedzą co czynią, chociaż wydaje im się, że jest odwrotnie

    Odpowiedz
  • Matka(2020-06-03 17:02) Zgłoś naruszenie 1130

    Zenada w okresie epidemi za nic nie robienie podwyzki. Pensje powinni miec obnizona o 50% . Wysylali zdania dzieciom albo nie.

    Odpowiedz
  • Szkodniki(2020-06-03 13:13) Zgłoś naruszenie 1142

    Siedzą w domach palą głupa i jeszcze podwyzke dostaja,to jest zycie a nie zapier alać na budowie 50 lat bo im się należy i jeszcze wcześniejsza emerytura.I jak w tym kraju ma być dobrze jak jedni haruja na drugich o nierobach nie wspomnę.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Ktck(2020-06-04 08:00) Zgłoś naruszenie 92

    Skoro nauczyciele nic nie robia to skad biora sie materialy, zadania, prace plastyczne, świadectwa itp. No skoro nie robia nic wiec przez 3 skąd u was te materiaky i nauka?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ksiegowa(2020-06-03 17:55) Zgłoś naruszenie 923

    To są nauczyciele mysla ze oni tylko się uczyli Ludzie po studiach technicznych mają obnizaną pensje w czasie pandemii i rozumieją .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Tomek(2020-06-03 17:08) Zgłoś naruszenie 622

    Jestem nauczycielem i wcale nie liczę na podwyżkę wręcz jej nie chcę,po co mi dokuczanie że nieroby dostały kasę. Po za tym niech dadzą tą kasę na testy dla większej liczby ludzi, a nie na podwyżki. Ja bym nikomu nie dał podwyżek..zawiesił bym je na rok co najmniej.

    Odpowiedz
  • Kadrowa(2020-06-03 17:55) Zgłoś naruszenie 427

    To są nauczyciele mysla ze oni tylko się uczyli Ludzie po studiach technicznych mają obnizaną pensje w czasie pandemii i rozumieją

    Odpowiedz
  • Ksiegowa(2020-06-03 17:55) Zgłoś naruszenie 425

    To są nauczyciele mysla ze oni tylko się uczyli Ludzie po studiach technicznych mają obnizaną pensje w czasie pandemii i rozumieją .

    Odpowiedz
  • Paweł K.(2020-06-03 22:05) Zgłoś naruszenie 215

    Jak?! Ale za co?! Skąd?! Po co?! Na wakacje?! A co z nauką, edukacją i wychowaniem?! Gdzie to jest?! Chory państwowy system, socyalizm! Zgroza!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ja to ja(2020-06-04 08:19) Zgłoś naruszenie 111

    Podwyżki a za co? Niech każdy nauczyciel zrobi sobie rachunek sumienia. Ile godzin pracuje w ciągu dnia,tygodnia i miesiąca. Podwyżki tylko wtedy gdy wyrownaja im godziny pracy do kazdego 40 godzin tygodniowo. Urlop zalezny od stazu ( nie ma wolnych wakacji, ferii, okresów świątecxnych).Nie bedzie wtedy brakowalo nauczycieli i w końcu zapanuje spokój w naszym państwie. Skończyć z zawodami uprzywilejowanymi. Steazak policjant gornik nauczyciel wszyscy tak samo. Zgadzacie się 🤔

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz