Będzie łatwiej dostać się do Straży Granicznej

autor: Bożena Wiktorowska05.09.2019, 19:00
Osoby zainteresowane przyjęciem do Straży Granicznej nie będą musiały osobiście jechać do komendy, do której aplikują

Osoby zainteresowane przyjęciem do Straży Granicznej nie będą musiały osobiście jechać do komendy, do której aplikująźródło: ShutterStock

Osoby zainteresowane przyjęciem do Straży Granicznej nie będą musiały osobiście jechać do komendy, do której aplikują. – W ten sposób ułatwiamy nabór – wyjaśnia Agnieszka Golias, rzecznik prasowy komendanta głównego Straży Granicznej.

– Np. osoba ze Szczecina ubiegająca się o przyjęcie do Morskiego Oddziału Straży Granicznej nie będzie musiała jechać do komendy oddziału w Gdańsku, żeby złożyć dokumenty. Będzie to mogła zrobić w swoim mieście – dodaje.

Takie m.in. zmiany wprowadza projekt nowelizacji rozporządzenia ministra spraw wewnętrznych i administracji z 10 lutego 2006 r. w sprawie przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej (Dz.U poz. 175 ze zm).


Pozostało 72% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane