Piontkowski: Nie widzimy poważniejszego problemu z rekrutacją do szkół

15.07.2019, 11:52; Aktualizacja: 15.07.2019, 11:52
Piontkowski mówił, że rekrutacja podzielona jest na kilka etapów. Pierwszy to ten, w którym wszyscy uczniowie starają się o miejsca w szkołach średnich i na podstawie ich wskazań przypisywani są do poszczególnych szkół.

Piontkowski mówił, że rekrutacja podzielona jest na kilka etapów. Pierwszy to ten, w którym wszyscy uczniowie starają się o miejsca w szkołach średnich i na podstawie ich wskazań przypisywani są do poszczególnych szkół.źródło: ShutterStock

Nie widzimy poważniejszego problemu z rekrutacją do szkół. Poszczególne samorządy przygotowały zdecydowanie większą liczbę miejsc niż jest absolwentów. Tak jest w Białymstoku, Łomży czy Suwałkach – mówił w poniedziałek w Białymstoku minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • aha(2019-07-15 15:40) Zgłoś naruszenie 20

    Minister Edukacji tak samo prawdomówny jak minister Zdrowia, który twierdzi, że leki są. Umiejętności kłamania Pinokia, były najważniejszą przesłanką powierzenia, mu pełnionej funkcji. To takie same zalety jak handel grzechami, życiem przyszłym, robienie z kobiet organy rozrodcze a z dzieci uciechy dla świętych pomazańców z Watykanu.

    Odpowiedz
  • Z.O.(2019-07-15 18:32) Zgłoś naruszenie 20

    A ten swoje. Ja tylko oczekuję końca tej katastrofy. Jak uda się upchnąć uczniów po różnych szkołach pragnę, by sanepid skontrolował warunki w jakich kształcą się uczniowie.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane