Przyspieszenie podwyżek i skrócenie drogi awansu nauczycieli: Projekt ustawy jest gotowy

06.05.2019, 09:50; Aktualizacja: 06.05.2019, 09:58
Anna Zalewska

Anna Zalewskaźródło: PAP
autor zdjęcia: Rafał Guz

Zakończyliśmy pracę nad projektem ustawy, który realizuje porozumienie zawarte z Solidarnością - poinformowała w poniedziałek minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Jak podkreśliła, rząd przyspiesza to, co zapowiedział w 2017 r.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • Kasia(2019-05-06 14:29) Zgłoś naruszenie 71

    projekt ustawy???? A potem podwyżka od 1.09 z wyrównaniem, płatna od 1 grudnia???

    Odpowiedz
  • liczymy(2019-05-06 16:16) Zgłoś naruszenie 173

    250 zł za 90 minut (podana płaca miesięczna za pracę tygodniową), lepiej brzmi 3000 zł za 90 minut (płaca roczna za pracę tygodniową) - manipulacja rewelacyjna - a redaktorzy szanowanej gazety powtarzają to bezkrytycznie

    Odpowiedz
  • Wkurzona(2019-05-07 15:18) Zgłoś naruszenie 62

    No ludzka pani ta minister

    Odpowiedz
  • n-ka(2019-05-08 22:02) Zgłoś naruszenie 71

    250 zł za 8 godzin w tygodniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Złodzieje

    Odpowiedz
  • n-ka(2019-05-08 22:04) Zgłoś naruszenie 31

    w miesiącu- miało być.

    Odpowiedz
  • n-ka(2019-05-08 22:14) Zgłoś naruszenie 142

    IDIOCI. 250 ZŁ + DODATKOWE 2 GODZ W TYGODNIU, CZYLI 8.GODZIN- TO OCZYWIŚCIE BRUTTO . MOGLI NAPISAĆ MISKA RYŻU. ALE OCZYWIŚCIE JESIENIĄ NAGRODY DLA RZĄDU W KWOCIE 70 TYSIĘCY SIĘ ZNAJDA ZA CIĘŻKA PRACE I SKUBANIE POLAKÓW . ŻENADA. GDZIE JA ŻYJĘ?

    Odpowiedz
  • :-|(2019-05-09 00:06) Zgłoś naruszenie 82

    Że chcą skrócić to co wydłużyli? Ale łaska!

    Odpowiedz
  • Andrzej(2019-05-11 12:40) Zgłoś naruszenie 14

    Kiedy koniec reliktu stanu wojennego? Moim zdaniem to mieszkańcy gminy powinni decydować o tym co się dzieje w ich szkołach. Rozmowy zawodowych działaczy związkowych z warszawskimi urzędnikami to zupełna pomyłka. Szkoła ma być dla dzieci i młodzieży a nie polem rozgrywek politycznych.

    Odpowiedz
  • podwyzszenie pensum o 2 godziny(2019-05-12 06:09) Zgłoś naruszenie 51

    Podwyzszenie pensum o 2 godziny to wychodzi 30zl za godzine brutto czyli na reke 25zl, 2 godziny czyli 8 w miesiacu albo i 9 godzin to tyle co pracownik fizyczny zarabia i to jest pomysl dotyczacy zmian w oswiacie czyli najnizsze stawki na rynku dla nauczycieli i to jest pomysl premiera i wladz. Uczepili sie tego pensum a nie mówią iloma obiwiązkami poza pensum polski nauczyciel jest obarczony

    Odpowiedz