Dworczyk: Widzimy takie napisy "tylko świnie pilnują na egzaminie". To zmierza w złą stronę

15.04.2019, 09:39; Aktualizacja: 15.04.2019, 09:42
Beata Szydło, Michał Dworczyk

Beata Szydło, Michał Dworczykźródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

We wtorek lub w środę wyjdzie zaproszenie z kancelarii premiera do wszystkich zainteresowanych udziałem w okrągłym stole w sprawie strajku nauczycieli - poinformował w poniedziałek w Radiu Zet szef KPRM Michał Dworczyk.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (21)

  • Nauczycielem Być(2019-04-15 10:11) Zgłoś naruszenie 2634

    Co 7 lat roczny urlop na tzw. podratowanie zdrowia.... 18 godzin pracy tygodniowo ....i wieczne wakacje i ferie plus tzw Karta Nauczyciela zawierająca same przywileje i prawa. Chyba nie ma innej tak ustawionej grupy zawodowej w całej UE.

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • XXYYZZ (2019-04-15 10:25) Zgłoś naruszenie 243

    Dla oświaty w Polsce to przysłowiowa godzina 12:00. Najwyższy czas na RADYKALNE zmiany systemu! Mamy XXIwiek i system powinien kształcić,nauczycieli i uczniów, dla przyszłości. Kapitał każdego kraju/narodu, to dobrej jakości edukacja dzieci i młodzieży. Należy solidnie przygotować nauczycieli i bardzo dobrze im płacić, ale też baaardzo dużo od nich wymagać! Bezlitośnie wyrzucać z systemu nauczycieli złych! Zlikwidować BZDURNY I POZORNY system awansu!!! Nauczyciel może być albo dobry, albo zły i to Ucznniowie oraz ich Rodzicee wiedzą najlepiej o jakości nauczania. Jakość jest trudno mierzalna, a standardowe metody ją fałszują! Znam szkołę i system oświatowy z autopsji, z każdego jej poziomu, więc proszę: Decydenci, zasiadajcie do tzw. okrągłego stołu i ratujcie polską oświatę, nadajcie jej jakości! Na początku zmian będzie bolało...

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • jul(2019-04-15 11:05) Zgłoś naruszenie 611

    Nie rozumiem czym dworczyk się przeraża pomijam wszystkich pisuarowców ale pseudoprezydent ******* głupoty tj. ok - pomijam już jaro stary chory człek nic więcej w nim nie widzę - nr 1 dla chorych z nienawiści ludzi

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • o(2019-04-15 11:14) Zgłoś naruszenie 47

    to sięga dna, nie chce ubliżać ******* bo bym napisał odwrotnie, tylko ****** pisza takie hasła poniżej krytyki

    Odpowiedz
  • Jak to jest?(2019-04-15 11:55) Zgłoś naruszenie 176

    Na 10% najbogatszych przypada 40% dochodu krajowego, a nauczyciele maja pracowac dla idei?

    Odpowiedz
  • Siatka plac(2019-04-15 12:34) Zgłoś naruszenie 156

    Opracowac siatke plac dla calej oswiaty od szatniarki po dyrektora. Np. 16 grup, a w kazdej grupie po 8 stopni. Co roku indeksacja plac wedlug wskaznika inflacji , co dwa lata awans o jeden stopien , jesli nauczyciel pracowal dobrze. O awansie powinien decydowac jakis zespol, a nie 1-osobowo dyrektor.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Albin(2019-04-15 14:41) Zgłoś naruszenie 121

    sami skłócacie społeczeństwo.

    Odpowiedz
  • Julian(2019-04-16 00:40) Zgłoś naruszenie 96

    Ci co nie chcą "jawnie" popierać ważnych postulatów --- mogliby przynajmniej nie przeszkadza i nie działać jak łamistrajki ----- i iść na L-4 solidarnie tak jak zrobili policjanci.

    Odpowiedz
  • Za 1 tys można być ******(2019-04-16 19:46) Zgłoś naruszenie 02

    i spoko popilnować na Egzaminie

    Odpowiedz