Szef MSWiA: Nie będzie zmian w systemie emerytur mundurowych

20.03.2017, 13:22; Aktualizacja: 20.03.2017, 13:31
Mariusz Błaszczak

Mariusz Błaszczakźródło: PAP

Szef MSWiA Mariusz Błaszczak zapewnił w poniedziałek, że rząd nie zamierza zmieniać systemu emerytalnego służb mundurowych. "Póki rządzi PiS ten system nie będzie zmieniany" - powiedział Błaszczak odnosząc się do medialnych spekulacji na ten temat.

Reklama


Reklama


Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (20)

  • emeryt(2017-03-20 17:37) Zgłoś naruszenie 244

    Nie słuchajcie tego człowieka!!! przekręcił konsultacje społeczne w sprawie ustawy represyjnej z 26.12.2016r, " inny projekt ustawy konsultował a inny wniósł pod obrady do Sejmu.Oto cały on. Funkcjonariusze -odpowiedzcie sobie na pytanie co będzie z wami jak PIS przegra wybory ! Nie bądżcie polityczni na usługach PIS-u bo polegniecie kiedyś i odbiorą wam emerytury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Idę do Służb.....(2017-03-20 13:54) Zgłoś naruszenie 187

    Ech emerytura .....i to Solidna po 20 latach, a i wesoło. Dziewczyny są, a młodszy stopniem po alkohol i zagryzkę leci... Ciągle szkolą, to na oficera to na specjalistę..... żyć nie umierać.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Cha Wu De PeeSS(2017-03-20 15:44) Zgłoś naruszenie 1713

    PIS to dno. Nie dość, że nie robią żadnych reform to jeszcze konserwują wszystkie patologie, szczególnie w systemie emerytalnym. Na ile może liczyć zwykły szarak po przejściu na emeryturę w wieku +60 lat? 20-30% ostatniej pensji. A tutaj mości Panowie 60% po 25 latach! Ja prdlę, brak słów na ten priwiślański bantustan. PIS tylko zadłuża kraj i okłada haraczami uczciwie pracujących, a święte krowy żyją jak pączki w maśle.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • młody(2017-03-20 15:43) Zgłoś naruszenie 123

    A służba celno -skarbowa to nowy organ,który otrzymał przywileje?Czy to nowa mundurówka?

    Odpowiedz
  • traper(2017-03-20 17:22) Zgłoś naruszenie 91

    płaszczak tak bajdurzy bo federacja/szkoda ,że tak późno się związki dogadały/ przyparła do muru.Jednak komandos Piotr/solidarność/ coś za często rozmawia z płaszczakiem.Czyżby tworzą nowe struktury związkowe? Na Węgrzech skutecznie się skrzyknęła brać mundurowa i nikomu nie obniżono emerytury p.Jankowski.Nie na wiatr ZER wysłało ponad 191 tys. zapytań do IPN ,a esbeków jest tylko ponad 36 tys.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • iiou(2017-03-21 05:15) Zgłoś naruszenie 73

    Komuchy dały przywileje, żeby resorty siłowe trzymały naród za mordę, 25 lat demokracji i dalej komusze przywileje trwają, żeby resorty siłowe trzymały naród za mordę. To pokazuje jakość tej polskiej >demokracji

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sierpień 80(2017-03-22 11:43) Zgłoś naruszenie 42

    Ludzie maja przepracowane cięzko 40 i więcej lat, składek uzbieranych po 500 tyś albo i więcej i im się nie należy emerytura, bo wg pana Kowalczyka to niesprawiedliwe ale że milicyjni maja przywileje jeszcze że stanu wojennego nadane gdzie mogli przechodzic po 15 latach to jest sprawiedliwe. Naród obalał komunę żeby Ci którzy przysięgali na wierność Zwiazkowi Radzieckiemu( mowa tu LWP) czy pałowali ludzi walczących na ulicach żyli przez 27 lat jak pączki w maśle nic nieprodukujac dla Polski. Gdzie są panie Błaszczak składki ludzi pracy( pytanie retoryczne) Kto na was głosował w wyborach wierząć że będzie sprawiedliwe, A wy niedość ze koserwujecie stare "ubeckie" przywileje to jeszcze rozdajecie pieniądze po 500+ komu i za co ta kasa z naszych składek! PS Około 2000 tys ma wynościć emerytura po zmniejszeniu dla byłych funkjonariuszy SB a ja tyle mam juz wypracowane po 44 latach pracy i muszę dalej pracować choc sił juz nie mam...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • weee(2017-03-20 22:00) Zgłoś naruszenie 14

    Qwwryooasdfgkkeerweeweeehtyyiiqsrgh tukuuqwr ghjjjj sdhgrgiiopqeeffthhkasiwoaowisiaiyyrredhjoljvhksfghgfhhf ghggehhgg ggjjhgghj vgk ghgdhdgttgfgrgrdg

    Odpowiedz
  • eszeweria(2017-03-23 16:57) Zgłoś naruszenie 10

    @Ide do Służb" Taka piosenka: "Ale to juz było i nie wróci więcej".

    Odpowiedz