Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oto nowa ścieżka leczenia pacjentów z rakiem

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Chorzy będą prowadzeni zgodnie z opracowaną na wstępie strategią leczenia wielodyscyplinarnego. Celem jest także skrócenie do minimum czasu oczekiwania na rozpoznanie i leczenie. Opracowane zostaną również ujednolicone wytyczne diagnostyczno-terapeutyczne, a ośrodki będą musiały rozliczać się ze skuteczności leczenia. Pacjenci mogliby sami sprawdzać, które są najlepsze. Nowy model na razie ruszy w kilku województwach na zasadzie pilotażu.
Chorzy będą prowadzeni zgodnie z opracowaną na wstępie strategią leczenia wielodyscyplinarnego. Celem jest także skrócenie do minimum czasu oczekiwania na rozpoznanie i leczenie. Opracowane zostaną również ujednolicone wytyczne diagnostyczno-terapeutyczne, a ośrodki będą musiały rozliczać się ze skuteczności leczenia. Pacjenci mogliby sami sprawdzać, które są najlepsze. Nowy model na razie ruszy w kilku województwach na zasadzie pilotażu. / Dziennik Gazeta Prawna

Powiązane

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej