W biurach podróży TUI rozpoczęła się właśnie sprzedaż wczasów i wycieczek na lato 2014. Klienci, którzy zdecydują się na zarezerwowanie wakacji w opcji first minute, mogą liczyć na atrakcyjne bonusy.

Biuro podróży TUI przygotowało dla swoich klientów oferty wczasów w takich miejscach jak Lanzarote, Furteventura, Gran Canaria, Teneryfa, Ibiza, Formentera, Majorka, Costa de la Luz w Hiszpanii, Portugalia (okolice Algavre), Madera, Sycylia, Chorwacja, Kos, Rodos, Karpathos, Peloponez, Korfu, Zakynthos, Kreta, Cypr, Bułgaria, Turcja Egejska, Riwiera Turecka, Egipt, Tunezja, Maroko oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Nowym kierunkiem w ofercie TUI jest grecka wyspa Karpathos, która jest reklamowana jako idealne miejsce do uprawiania windsurfingu oraz kitesurfingu. Dla wszystkich miłośników błogiego lenistwa, wyspa oferuje przepiękne piaszczyste plaże otoczone imponującymi klifami. Tygodniowy pobyt w 5-gwiazdkkowym hotelu na wyspie Karpathos według ceny zawartej w katalogu (bez zniżek) wynosi 2939 złotych. Jeżeli klient zdecyduje się na pobyt w hotelu trzygwiazdkowym cena tygodniowego wyjazdu wyniesie 1929 złotych.

Klienci, którzy zdecydują się na rezerwację wycieczki z oferty letniej do końca 2013 roku, mogą liczyć na rabaty sięgające nawet 30 proc. TUI przygotowało również ofertę dla rodzin z dziećmi – gdzie wakacje dziecka będą kosztowały od 599 złotych bez żadnych dodatkowych opłat.

W tej chwili ofertę wyjazdów letnich przedstawiły już biura podróży: Alfa Star, Neckermann, Rainbow Tours oraz Funclub.