Autoryzowany Dealer Toyoty firma Chodzeń Spółka Jawna we wrześniu b.r., zainstalowała przy dojeździe do stacji ul. Czerniakowska 102 w Warszawie, stację do naprawy rowerów.

Jest to bezpłatne stanowisko usytuowane tuż przy ścieżce rowerowej wyposażone w zestaw wysokiej jakości kluczy takich jak: zestaw imbusów w rękojeści, wkrętak krzyżowy, wkrętak płaski, wkrętak TORX T25, klucz nastawny, klucz płaski 8x10 mm, klucz płaski 13x15 mm, łyżki do opon oraz pompkę z adapterem na wszystkie zawory.

Każdy kto korzysta z roweru może sobie podpompować koła lub dokonać podstawowych czynności naprawczych. Mama również może podjechać z wózkiem i podpompować koła w wózku.

Jeśli jednak ktoś nie potrafi dokonać szybkiej naprawy może skorzystać z instrukcji obsługi dostępnej po zeskanowaniu smartfonem QR Code umieszczonym na urządzeniu.

Reklama

Pomysł postawienia takiego stanowiska tuż przy stacji dealerskiej zrodził się z propagowania ruchu ekologicznego firmy a także pomocy rowerzystom, którzy przejeżdżając koło stacji czasem pytali o klucze do naprawy czy też pompkę. Z obserwacji wynika, że stacja do naprawy rowerów cieszy się dużym zainteresowaniem i z opinii użytkowników wynika, że jest dla nich bardzo pomocna.

Bardzo dużo pracowników firmy Chodzeń korzysta również z rowerów.