Do końca 2015 r. flota poszerzy się ona o 25 autokarów ADL Plaxton Elite i zakupionych przez przewoźnika za kwotę ponad 40 000 000 zł. Przewoźnik realizuje ponad 300 kursów dziennie.

PolskiBus.com dokonał inwestycji w kolejne 25 autokarów ADL Plaxton Elite i o wartości ponad 40 000 000 zł. Dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich każdy z pojazdów jest w pełni przystosowany do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością.

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. PolskiBus.com obsługuje 18 tras docierając do 23 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 13 milionów pasażerów. Firma realizuje 300 kursów dziennie. PolskiBus.com utrzymuje 50-proc. dynamikę wzrostu liczby pasażerów w porównaniu do ubiegłego roku.