Podróż łatwiejsza do zaplanowania. Wszystkie środki transportu w jednym serwisie

autor: Cezary Pytlos08.08.2013, 07:32; Aktualizacja: 08.08.2013, 08:35
E-podróżnik jest pierwszą wyszukiwarką „od adresu do adresu” w Polsce

E-podróżnik jest pierwszą wyszukiwarką „od adresu do adresu” w Polsceźródło: ShutterStock

E-podróżnik.pl, wyszukiwarka połączeń transportu pasażerskiego, jako pierwsza w Polsce zaoferowała opcję szukania połączeń „od adresu do adresu” pomiędzy dużymi ośrodkami w Polsce: Warszawą, Łodzią, Szczecinem, Białymstokiem, a także miastami Górnego Śląska.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

 • Jaromir(2013-09-21 14:08) Zgłoś naruszenie 00

  Mam pytanie do POLICJI Z RUCHU DROGOWEGO i do MĄDRYCH KIEROWCÓW, a BANDYCI drogowi i JEŁOPY niech nie silą się na komentarze, chociażby z tego powodu, że NIE ZNAJĄ JĘZYKA POLSKIEGO.
  Jaka jest Wasza reakcja gdy kończąc jazdę w dzień przez obszar zabudowany na terenie którego OBOWIĄZUJE MAKSYMALNA prędkość 50 km/godz. i dojeżdżając do znaku D-43 („koniec obszaru zabudowanego”) już są wyprzedzani przez ŁAMIĄCEGO PRZEPISY BANDYCKIEGO JEŁOPA? Skoro zaczyna wyprzedzać, na co najmniej kilkadziesiąt metrów PRZED ZNAKIEM, to znaczy że w obszarze zabudowanym porusza się z prędkością WIĘKSZĄ niż 50 km/godz. Oczywistym jest, że kierowca pojazdu przestrzegający przepisów minąwszy taki znak BĘDZIE PRZYŚPIESZAŁ, (o czym BANDYCKI JEŁOP BARDZO DOBRZE WIE) aż do osiągnięcia prędkości max. 90 km/godz. Jak taka sytuacja ma się do przepisu Ustawy o ruchu drogowym – „Art. 24. 1. 3) 6. Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości.”
  Czy to znaczy, że kierowca jadący ZGODNIE z przepisami musi ustępować bandyckiemu jełopowi? Czy też czekacie aż BANDYCKI JEŁOP was wyprzedzi i dopiero po chwili ZACZYNACIE przyspieszać, czy też przyśpieszacie po minięciu znaku D-43 nie patrząc na działania BANDYCKIEGO JEŁOPA? A co z odpowiedzialnością bandyckiego jełopa za NIEPREZESTRZEGANIE OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI? Ciekawy jestem czy policja w takiej sytuacji przywali mandaty dla obydwu kierowców, czy tylko JEŁOPOWI?
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie