Autostrada A1 zagrożona. Polimex-Mostostal bez partnera, nikt nie chce budować mostów

autor: Konrad Majszyk30.07.2013, 07:50; Aktualizacja: 30.07.2013, 11:55
Na feralnym odcinku autostrady Polimex-Mostostal ma półtora miesiąca opóźnienia. Na razie

Na feralnym odcinku autostrady Polimex-Mostostal ma półtora miesiąca opóźnienia. Na razieźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: FRANK POLICH

Spółki budowlane odwracają się plecami do Polimeksu-Mostostalu, który szuka nowego partnera do skończenia trasy. – Termin umowny jest zagrożony – przyznaje GDDKiA.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • drogi(2013-08-20 16:18) Zgłoś naruszenie 10

    a zachowaniai jezyka moderatora pmaciej7 to nawet szkoda komentowac

    Odpowiedz
  • dajan55(2013-08-05 11:50) Zgłoś naruszenie 10

    chriswaw ! - masz rację - na Skyscrapercity można tylko to pisać co jest zgodne z linią "właścicieli" i jaśnie moderatorów !!!. Silne lobby prowiteckie i progddkia !!!

    Odpowiedz
  • my_name_is_maxxx(2014-09-02 16:17) Zgłoś naruszenie 10

    Przecież wszyscy wiedzą na tamtym forum, że pmaciej7 miał trudne dzieciństwo i w ten sposób odreagowuje kompleksy. To malutki człowieczek, który swoją władzę wykorzystuje instrumentalnie do realizacji swoich własnych chorych ambicji albo krycia swoich kolegów. Straszne, że tacy ludzie są wśród nas. Najlepszą metodą jest po prostu ostracyzm. Niech wie jak mało jest wart.

    Odpowiedz
  • drogi(2013-08-20 16:17) Zgłoś naruszenie 10

    na skyscrapercity mamy jedynie sluszna linie modow i ich nadwornych pochlebcow.

    Odpowiedz
  • kix(2013-07-30 17:19) Zgłoś naruszenie 10

    W tytule jest drobna nieścisłość : BUDOWAĆ MOSTY CHCIAŁOBY WIELU. Problem w tym, że NIKT NIE CHCE RYZYKOWAĆ WSPÓŁPRACY z POLIMEXEM i zostać bez zapłaty.

    Odpowiedz
  • chriswaw(2013-07-30 10:37) Zgłoś naruszenie 10

    Miło mi, że cytujecie w swoim tekście komentarz mojego autorstwa o tym, że "na A1 jeden robotnik wypada co 200 metrów; za daleko, by jeden drugiego usłyszał". Za ten post pewien nawiedzony i niekumaty moderator pmaciej7 wyrzucił mnie z forum skyscrapercity.com poświęconego tej budowie. Gdyby reaktywować cenzurę, pmaciej7 pasowałby tam jak ulał.

    Odpowiedz
  • ccc(2013-07-31 06:22) Zgłoś naruszenie 00

    polimex to tylko nazwa to juz tylko logo jeszcze jak Jaskuła ,Jonek pracowali a dzis tam nikt nic nie wie co sie dzieje i nie dziwi fakt ze nikt z nimi nie chce pracowac niech sami sie wezma za robote a oni nie maja nawt taczki z łopatą zyli z tego ze mogli wygrac przetarg i z procentu zyc jeszcze chwila i znikna z rynku czym wczesniej tym lepiej szkoda sobie głowe zawracac. na a4 tarnów -dębica trawa na 1,5 m wszystko zarosniete
    przyjdzie zima beda wylewac asfalt

    Odpowiedz
  • Sedes_z_Szaletu(2013-07-30 16:55) Zgłoś naruszenie 00

    Polimex od początku POZORUJE tylko budowę tej autostrady. Od wejścia PMX na plac budowy A1 mija już 5 miesięcy, co stanowi 30% planowanego czasu budowy a zaawansowanie robót jest niemal zerowe: żadnego z 40 mostów i wiaduktów przewidzianych na tym odcinku nawet nie rozpoczęto a robót ziemnych wykonano zaledwie 5%. W tym tempie i przy takim zaangażowaniu (200 osób!) A1 Stryków-Tuszyn nie powstanie i w roku 2020. Dziwi jedynie, że są jeszcze naiwni, którzy dają się nabrać na tę grę pozorów i skłonni są wbrew faktom wierzyć w sukces tego przedsięwzięcia. Śmiać się, czy płakać?!...

    Odpowiedz
  • dajan55(2013-08-05 11:45) Zgłoś naruszenie 00

    Nic tylko krytyka !!! - a P. Witecki z GDDKiA by powiedział -panie ! ale za to jak tanio !!!

    Odpowiedz
  • whomanista(2013-08-06 22:38) Zgłoś naruszenie 00

    Polimex to zawsze była firma ,,towarzyszy" dlatego maja rozłożony parasol rządowy. To jest firma z tych co to ,, nie mogą upaść"

    Odpowiedz