Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rynek telekomunikacyjny i pocztowy w 2013 roku: Oferty no limit, LTE i prestiżowa przegrana Poczty Polskiej

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Obniżenie stawek MTR - 31.01.2013 Ważny cel – obniżka stawek w ruchu hurtowym (MTR) to niewątpliwy sukces Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej i operatorów telekomunikacyjnych. Pierwszy raz w historii polskiego rynku telekomunikacyjnego obniżka stawek MTR została wdrożona w trybie umów handlowych. Dzięki temu ceny połączeń pomiędzy poszczególnymi operatorami, których rozbieżności sięgały niemal 18 groszy, zostały ujednolicone do 8,29 groszy w styczniu 2013 r. Dodatkowo operatorzy zobowiązali się od 1 lipca 2013 roku do kolejnej obniżki MTR na poziomie 4,29 groszy.
Obniżenie stawek MTR - 31.01.2013 Ważny cel – obniżka stawek w ruchu hurtowym (MTR) to niewątpliwy sukces Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej i operatorów telekomunikacyjnych. Pierwszy raz w historii polskiego rynku telekomunikacyjnego obniżka stawek MTR została wdrożona w trybie umów handlowych. Dzięki temu ceny połączeń pomiędzy poszczególnymi operatorami, których rozbieżności sięgały niemal 18 groszy, zostały ujednolicone do 8,29 groszy w styczniu 2013 r. Dodatkowo operatorzy zobowiązali się od 1 lipca 2013 roku do kolejnej obniżki MTR na poziomie 4,29 groszy. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej