Gowin zwrócił się do operatorów sieci komórkowych o bezpłatny transfer danych dla studentów i doktorantów

23.03.2020, 14:26; Aktualizacja: 23.03.2020, 14:26
"Zwróciłem się do operatorów sieci komórkowych o przyznanie bezpłatnego dostępu do transferu danych dla studentów i doktorantów. Wszyscy powinni mieć równe szanse udziału w nauczaniu online" - napisał w poniedziałek na Twitterze szef resortu nauki.

"Zwróciłem się do operatorów sieci komórkowych o przyznanie bezpłatnego dostępu do transferu danych dla studentów i doktorantów. Wszyscy powinni mieć równe szanse udziału w nauczaniu online" - napisał w poniedziałek na Twitterze szef resortu nauki.źródło: ShutterStock
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Zwróciłem się do operatorów sieci komórkowych o przyznanie bezpłatnego dostępu do transferu danych dla studentów i doktorantów - poinformował w poniedziałek wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • miriam(2020-03-23 15:14) Zgłoś naruszenie 134

    Moze Pan Minister odpowie kto za to Wszystko Zaplaci bo w koncu Polskiemu Rzadowi na Wszystkie oplaty zwiazane z Funkcjonawa Panstwa Braknie Pieniedzy jak Epidemia potrwa Rok lub dłużej i co wtedy?

    Odpowiedz
  • Qpa(2020-03-23 21:40) Zgłoś naruszenie 164

    Niech ksiądz i związki górnicze się dołożą za wszystkie dofinansowania, ulgi w podatkach i nic nie robienie....👀

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wanrem(2020-03-24 00:10) Zgłoś naruszenie 206

    A co za przywileje , do czego posuwają się rządzący.Kiedy kształciły się moje dzieci to nikt nie wyciągał ręki po żadną pomoc.Po prostu jak nie było stać rodziców na utrzymanie kształcących się dzieci ,to szły do pracy i utrzymywały się same,ale doczekaliśmy czasów,każdemu daj,każdemu pomóż,bo mu się po prostu wszystko należy.Czas skończyć z tym rozdawaniem, niech się każdy weżmie za pracę i żyje według swoich możliwości.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zniesmaczona(2020-03-24 08:50) Zgłoś naruszenie 63

    Znów kampania wyborcza!!! Czy on to ustalił z rządem czy tylko to jest jego przedwyborcza samowolka? Niech pokaże oficjalny dokument z podpisem premiera.

    Odpowiedz
  • Wd(2020-03-24 11:27) Zgłoś naruszenie 153

    Za darmo to nawet po mordzie nie dostaniesz. Ja nie zamierzam po raz kolejny płacić za coś więcej, by inni mieli to za darmo. Wiadomo że sieć to nie fundacja charytatywna i skądś musi mieć pieniądze na utrzymanie infrastruktury i podatki. Co za *********

    Odpowiedz
  • Aga 2278(2020-03-24 13:08) Zgłoś naruszenie 76

    A może wszystkim , co zwykli ludzie to już nie potrzebuja, dzieco w szkole również nie , tylko wielcy do sprawdzania zer na koncie

    Odpowiedz
  • Czytelnik.(2020-03-24 13:25) Zgłoś naruszenie 156

    A skąd będzie wiadomo komu się ten Internet należy? - zatrudniá kolejną armię urzędników która będzie to sprawdzać, weryfikować. Chcecie dla każdego szybszy Internet? Obniżcie koncesję na 5G z 450 mln do 100 mln wtedy będą pieniądze na szybszy rozwój infrastruktury. Aaaa.. nie możecie tak zrobić bo zabraknie na 500+ i cały Wasz misterny plan się rozsypie? Jak jest pan taki hojny Panie Gowin to kup Pan 500 Internetów z własnej kieszeni. Kto Panu broni?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • NowyProtest(2020-03-24 23:45) Zgłoś naruszenie 82

    A może zamiast wspierać rentierów i twierdzić, że mieszkań na wynajem wciąż jest za mało (jest przesyt), wprowadzicie program, który ułatwi młodym ludziom zakup mieszkania od dewelopera? Teraz jest tak, że jeśli nawet cię stać, to i tak nic nie kupisz, bo zanim deweloper wbije łopatę w ziemię, to w miesiąc wszystko rozkupią rentierzy na wynajem i koniki, którzy liczą na zysk z odsprzedaży 2x drożej. Mieszkanie jako podstawowa potrzeba człowieka gwarantująca bezpieczeństwo, komfort, rozwój i stabilizację nie powinno być instrumentem finansowym. Deweloperzy wolą sprzedawać mieszkania rentierom za gotówkę i młodzi ludzie nie mają szans.

    Odpowiedz
  • car(2020-03-27 18:28) Zgłoś naruszenie 110

    A to ten co mu 20 tyś nie starczało do pierwszego?

    Odpowiedz
  • ach(2020-03-27 18:35) Zgłoś naruszenie 51

    Jak wszyscy mają mieć równe szanse to i p. Gowin winien dostać wysokość płacy minimalnej - starczy mu tyle. Wielu rodaków i tyle nie będzie mieć.

    Odpowiedz
  • Dario(2020-03-31 09:16) Zgłoś naruszenie 10

    Rozumiem ze inni to nie ludzie? Coś w tym rządzie naprawdę kiepscy jesteście mentalnie. Jak wprowadzą przepisy w takim momencie, to nielegalne etc. Nic tylko życzyć powodzenia w ratowaniu narodu, naprawdę trzymam kciuki..

    Odpowiedz