Więcej czasu na złożenie bilansu skonsolidowanego przez zarządy miast i gmin do RIO

autor: Magdalena Sobczak31.07.2020, 18:00
Skonsolidowany bilans podpisują zarząd i skarbnik. Sprawozdanie finansowe w przypadku zarządu wieloosobowego podpisują wszyscy członkowie zarządu.

Skonsolidowany bilans podpisują zarząd i skarbnik. Sprawozdanie finansowe w przypadku zarządu wieloosobowego podpisują wszyscy członkowie zarządu.źródło: ShutterStock

Dopiero 29 sierpnia mija termin złożenia bilansu skonsolidowanego przez zarządy miast i gmin do RIO. W tym roku został on przedłużony o 60 dni.

Przypomnijmy, że złożenie bilansu skonsolidowanego do regionalnej izby obrachunkowej odbywa się wyłącznie w formie elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji BeSTi@. Zarządy jednostek samorządu terytorialnego przekazują swoje skonsolidowane bilanse w postaci dokumentu elektronicznego opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Zazwyczaj robiły to do 30 czerwca, ale w tym roku termin ten został przedłużony o 60 dni.


Pozostało 94% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

Szukaj

Polecane