Powstaje centralna platforma do elektronicznego prowadzenia zamówień publicznych

12.04.2018, 17:25; Aktualizacja: 12.04.2018, 17:41
Jak podało w komunikacie MPiT, zakończono "kluczowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone na wybór wykonawcy do budowy Platformy e-Zamówienia". "Ministerstwo Cyfryzacji podpisało umowę z firmą Enterprise Services Polska Sp. z o.o. na zaprojektowanie, budowę i wdrożenie Platformy e-Zamówień wraz z usługą hostingu" - czytamy.

Jak podało w komunikacie MPiT, zakończono "kluczowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone na wybór wykonawcy do budowy Platformy e-Zamówienia". "Ministerstwo Cyfryzacji podpisało umowę z firmą Enterprise Services Polska Sp. z o.o. na zaprojektowanie, budowę i wdrożenie Platformy e-Zamówień wraz z usługą hostingu" - czytamy.źródło: ShutterStock

Trwają prace nad budową centralnej Platformy e-Zamówienia, która zostanie zintegrowana z portalami e-Usług. Dzięki temu stanie się ona kompleksowym narzędziem umożliwiającym przeprowadzanie drogą elektroniczną procesu zamówienia publicznego - poinformował w czwartek resort przedsiębiorczości i technologii.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • pytający(2018-08-30 08:57) Zgłoś naruszenie 00

    Czy ktoś korzystał może z platformy do zamówień publicznych E-Publiczny Doradca? Podobno jest już dostosowana do elektronizacji, a szukam takiego programu. O tym jest sporo informacji w internecie ale na razie niewiele wiem o korzystaniu z takich programów. Warto wykupić dostęp?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

Szukaj

Polecane