Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Te nawyki mogą zaszkodzić twojej karierze

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Clown biurowy Opowiada śmieszne historie, bawi towarzystwo w czasie przerwy na kawę i próbuje rozładować napięcie, kiedy atmosfera w pracy się zagęszcza. W samym poczuciu humoru nie ma oczywiście nic złego – przeciwnie, pomaga ono w codziennej współpracy. Niebezpieczeństwo pojawia się, kiedy ktoś na stałe wciela się w rolę clowna biurowego. Taka osoba ryzykuje tym, że przypięta zostanie jej łatka osoby nie do końca poważnej, której nie należy brać pod uwagę przy awansach i podziale odpowiedzialnych funkcji.
Clown biurowy Opowiada śmieszne historie, bawi towarzystwo w czasie przerwy na kawę i próbuje rozładować napięcie, kiedy atmosfera w pracy się zagęszcza. W samym poczuciu humoru nie ma oczywiście nic złego – przeciwnie, pomaga ono w codziennej współpracy. Niebezpieczeństwo pojawia się, kiedy ktoś na stałe wciela się w rolę clowna biurowego. Taka osoba ryzykuje tym, że przypięta zostanie jej łatka osoby nie do końca poważnej, której nie należy brać pod uwagę przy awansach i podziale odpowiedzialnych funkcji. / ShutterStock
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej