Komorowski pożegnał się podwyżką dla wojskowych

autor: Artur Radwan07.08.2015, 07:31; Aktualizacja: 07.08.2015, 08:49
Prezydent Bronisław Komorowski podpisuje ustawę

Podpisane przez prezydenta rozporządzenie musi jeszcze uzyskać kontrasygnatę premiera.źródło: PAP
autor zdjęcia: Leszek Szymański

Ustępujący prezydent Bronisław Komorowski tuż przed swoim odejściem podpisał rozporządzenie w sprawie określenia wielokrotności kwoty bazowej stanowiącej przeciętne uposażenie żołnierzy zawodowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • cywil(2015-08-07 14:40) Zgłoś naruszenie 00

    Nie ma jak być kukiełką w zielonych szmatkach !

    Odpowiedz
  • I(2015-08-07 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    pANIE kOMROOWSKI NAJPIERW LUDZIE PRZODKI PO BYLYCH WALCZĄCYCH ZA WOLNOSC RP .POTEM WOJSKOWI .JAK PAN MOZE BYC WIERNYM KATOLIKIEM SKORO UDISKR NIE UWAZA KREWNYCH ZA POZOSTAŁYCH Z RODZINY .MOZE PANA IN VITRO JEST NORMALNE ROZUMIENIE I WOJSKO KTÓRZY SĄ GORĄ W WYZWOLONYM RP WSTYD I GRZECH DLA WSZYSTKICH KTÓRZY NIE DOCENIENIAJĄ KOMBATANTÓW I ICH POZOSTAŁYCH Z RODZIN

    Odpowiedz
  • tak jest jak towarzysze zostają kapitalistami(2015-08-07 19:21) Zgłoś naruszenie 00

    Jak za komuny. Liczą się tylko mundurowi i służby. Bo mają za mordę trzymać naród, żeby nie podskakiwał wadzy, jak ta będzie naród grabić.

    Odpowiedz
  • obserwator(2015-08-07 19:32) Zgłoś naruszenie 00

    deflacja w kraju a matoły ekonomiczne rozdaja kasę jak w Grecji!!!Ciekawe kiedy Polska ogłosi bankrucję!!!Wtedy będa tylko kartki!!!

    Odpowiedz
  • kierowca(2015-08-07 19:39) Zgłoś naruszenie 00

    tacy nieodpowiedzialni ludzie jak odchodzący prezydent Komorowski rujnują budżet Polski by póżniej rżnąć głupa że to PIS doprowadziło do bankrucji kraju!!!Polska ma 300 miliardów euro długów-troszkę mniej niż Grecja!!!Jest to dług oficjalny bo ten ukryty to około 3 bilionów złotych!!!PO nawet wyrzuciła licznik Balcerowicza by jej ciśnienia nie podnosił!!!

    Odpowiedz
  • Rychu(2015-08-07 21:05) Zgłoś naruszenie 00

    Proszę fakty zamiast powielania mitów !

    Zwracam uwagę, że uposażenie żołnierza to nie to samo co wynagrodzenie za pracę pracownika.

    Przeciętne wynagrodzenie w pierwszym kwartale 2015 r.wg. GUS wyniosło 4054,89 zł.

    Natomiast w efekcie podpisanej regulacji przeciętne uposażenie żołnierza zawodowego będzie wyższe od obecnego o ponad 200 zł (4493 zł).

    Przecież przy tak marnym uposażeniu żołnierzy tylko wyjątkowi pasjonaci albo dekownicy będą zaciągać się w kamasze..

    Odpowiedz
  • były_szeregowy(2015-08-07 21:28) Zgłoś naruszenie 00

    POżegnalna zemsta "prezydęta!"

    Odpowiedz
  • O płacach obecna nacja rządząca zapomniała???????/(2015-08-08 16:08) Zgłoś naruszenie 00

    Więc Duda i PIS niedługo przypomną komu trzeba dołożyć podatku a komu ująć i będzie sprawiedliwie niż jest obecnie.Bogaci mają prawne przyzwolenie omijania fiskusa a biedniejszy musi za to wszystko ponosić konsekwencje i płacić podatki.Okradli ludzi ze wszystkiego aby im żyło się lepiej..Bagno !!!

    Odpowiedz
  • Gajowy, gdzie byłeś wcześniej ?(2015-08-09 16:04) Zgłoś naruszenie 00

    Dawać wszystko byle PO została u władzy !

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2015-08-10 10:10) Zgłoś naruszenie 00

    Rano 22 maja spotkałem starego styranego pracownika który zameldował Mi że ma 48lat pracy nie licząc szkoły.
    Stwierdził,że gdyby miał głosować na Komorowskiego to wolał by sobie rękę uciąć !

    ---juz od kilku lat powinien być na emeryturze która była by wyższa niż Jego obecny zarobek i czy Komorowski Mu to naprawi - nie tylko musi chodzić do pracy włócząc ledwo nogami ale w dodatku od kilu lat jest stratny finansowo.
    Tak Panie Komorowski -Pan nie był Prezydentem , Ty jesteś POlitycznym złodziejem ,szkodnikiem społecznym który nie stał na straży Konstytucji RP (wyzysk) .
    Pan jesteś szefem narodowego obozu pracy w stylu Oświęcim i nie mów że nie miałeś pieniędzy - jak chcesz to ja Ci powiem od kogo masz je odzyskać.

    Odpowiedz