Będą podwyżki dla służb mundurowych. Rząd daje im 700 milionów złotych

04.08.2015, 13:30; Aktualizacja: 04.08.2015, 14:13
Konferencja prasowa po posiedzeniu rządu

Konferencja prasowa po posiedzeniu rząduźródło: PAP
autor zdjęcia: Leszek Szymański

W przyszłym roku podwyżki dla służb mundurowych. Rząd przeznaczy na ten cel ponad 700 milionów złotych i chce, by wzrost płac był regularny, coroczny.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (31)

  • EMERYT lat 66(2015-08-04 14:20) Zgłoś naruszenie 00

    Te pieniądze powinni dostać emeryci ,a nie mundurowi !

    Odpowiedz
  • pcw(2015-08-04 14:30) Zgłoś naruszenie 00

    co robiliście przez 8 lat a w 2016 będzie rządził Macierewicz z innymi

    Odpowiedz
  • garfield(2015-08-04 14:36) Zgłoś naruszenie 00

    wszystkie zwierzęta są równe ale świnie są równiejsze

    Odpowiedz
  • Oszołomiony(2015-08-04 14:52) Zgłoś naruszenie 00

    szał d..py, 4% - to około 100zł na łeb jak dobrze pójdzie, co robić z taka kasą - karaiby? malediwy?

    Odpowiedz
  • biedota na wykonczeniu(2015-08-04 15:14) Zgłoś naruszenie 00

    a pracownicy powiatowych sanepidów dalej ani grosza, po 37 latach pracy mam 1650 zł + 30 % wysługa lat, wstyd, to młodzi zaczynający pracę mają płacę zasadniczą większą od tych z dużym stażem pracy bo dostają najniższe wynagrodzenie tj. 1780 zł, ponieważ nie mają wysługi lat, zgroza, co oni z nami wyczyniają,

    Odpowiedz
  • Pracownik wojska(2015-08-04 15:18) Zgłoś naruszenie 00

    Pracownicy wojska nie mieli podwyżek od 2008 roku (nawet tzw. inflacyjnej). Teraz ministerstwo mówi, że dostaniemy średnio około 185 zł. za te pieniądze to zaszalejemy... średnia pensja pracowników wojska pracujących i mieszkających w Warszawie wynosi 2500 BRUTTO... plus 185 zł... będziemy krezusami

    Odpowiedz
  • emeryt.(2015-08-04 15:26) Zgłoś naruszenie 00

    nieroby w mudurach malo maja dac emerytom a nie tym darmosjadom ...

    Odpowiedz
  • @6(2015-08-04 15:54) Zgłoś naruszenie 00

    Uważasz że ta banda na zdjęciu jest lepsza od Antka?

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2015-08-04 18:29) Zgłoś naruszenie 00

    Rząd się sam wyżywi .
    Ale się nie obroni - przed sprawiedliwością .
    Więc się musi opłacać , bo zazwyczaj to skutkuje .

    Odpowiedz
  • cd(2015-08-04 18:38) Zgłoś naruszenie 00

    4 lata zastanawiania się na temat podwyżki i decyzja na koszt przyszłego Rządu - to naprawdę potwierdza degenerację polityków PO-PSL

    Odpowiedz
  • Jajo.(2015-08-04 18:52) Zgłoś naruszenie 00

    No tak dla murówki pieniądze są ,ale dla emerytów i rencistów to już niema i nie potrzeba bo i po co i tak niedługo'' zdechną'' za te głodowe emerytury i renty ,to może otwórzmy specjalny odział w szpitalach i eutanazja starych nie potrzebnych ludzi i NFZ będzie miał więcej pieniedzy na nagrody i premie dla siebie , no i oczywiście ZUS będzie mógł mieć więcej pieniędzy na swoje fanaberie i wygłupy . Polska po 26latach'' demokracji i wolność'' nie ma pieniędzy dla emerytów i rencistów , to tak jak za byłego PRL-u , bo nie jak Gomułka powiedział był że emerytom i rencista to już nic nie potrzeba i ta cała w tym XXI wieku demokracja i wybrańcy narodu idzie w tym kierunku. Wy wybrańcy narody macie pełne brzuchy , tak jak były prezydent Wałęsa , tak się spasł że ledwo łazi ten ja prezydent, i wy wszyscy wybrańcy narodu, tak żrecie że ledwo łazicie za nasze podatników pieniądze , ale hipokryzja i cynizm i po wyborach będzie to samo , jeszcze gorzej jak klech zaczną strofować prezydenta i parlament!!! Wstrętne przebrzydłe spaślaki. !!!

    Odpowiedz
  • Były żołnierz(2015-08-04 21:09) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież to co jest to nie wojsko. 100 zielonych ludzików położy nasz kraj na łopatki.

    Odpowiedz
  • Nerver(2015-08-04 21:11) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem podoficerem Wojska Polskiego i wstyd mi za te POlszewickie elyty kupczące głosy żołnierzy za państwowe pieniądze...

    Odpowiedz
  • Mambolinski(2015-08-04 21:15) Zgłoś naruszenie 00

    Oj! Coś się szykuje! Mundurówce smarują, stan wyjątkowy będzie, cy cuś?

    Odpowiedz
  • do @4(2015-08-04 21:15) Zgłoś naruszenie 00

    Nie da Ci ... Ojciec, nie da Ci ... Matka, tego co da CI ... BEATKA (Szydło)
    Należy sądzić, ze "Antek" nie będzie gorszy ... i też Ci COŚ da,
    jak Go prezes Kaczyński wypuści ... z "kozy"

    Odpowiedz
  • niedżwiedzia przysłga dla służb,o których Tusk,(2015-08-04 21:21) Zgłoś naruszenie 00

    zapomniał z PO+PSL-em.Teraz pazury ostrzą na szlifierce bez tarczy i myślą czy głupi wyborcy chwycą to a im starczy...Ha..Haaaaaaaaaaaa.Do lamusa,sięgnijcie dna takiego jakie zafundowaliście dla społeczeństwa polskiego!!!

    Odpowiedz
  • PO komunie woda lunie...............(2015-08-04 21:25) Zgłoś naruszenie 00

    lud z gniewem wywali plewę narodu!!!

    Odpowiedz
  • BIEDOTA(2015-08-04 22:00) Zgłoś naruszenie 00

    wyjdźmy na ulicę, emeryci, renciści, budżetówka, bo już dłużej tego nie da sie wytrzymać, PRECZ Z KŁAMCAMI, PRECZ Z WAŁĘSĄ

    Odpowiedz
  • zły(2015-08-04 22:28) Zgłoś naruszenie 00

    A, te cepy na zdjęciu ile sobie dodadzą ???

    Odpowiedz
  • kpina(2015-08-05 01:10) Zgłoś naruszenie 00

    Kpina i zenada jedna tusk obiecywal 300 zl i miala byc ta podwyzka od stycznia tego roku teraz proponuja az 4% woow normalnie chyba trzeba im klaskac bo dla zwyklego policjanta z stazem ok 5 lat to az ok 100 zl . A przez pare lat zadnej podwyzki nie bylo a ceny srednio co roku rosly na poziomie 4-5 procent. Policjant zarabia srednio ok 2300-2500 za co dzienne narazanie zycia,zlapania roznych chorob,mozliwoscia zarazenia nia najblizszych np hiv,zoltaczka typuB,C meczenia sie z ludzmi ktorych inni mijaja w odleglosci 10 metrow itp a w takich niemczech policjant na dzien dobry tez ma 2300 ale w euro.niech taki polityk jeden czy 2 ktory zarabia 30-60tys ubierze ten mundur i niech przez tydzien sluzy spoleczenstwu w jakims niebezpiecznym miescie czy dzielnicy .moze wtedy by docenili poswiecenie policji

    Odpowiedz