Miliardy euro na nieskuteczną pomoc dla młodych bezrobotnych

autor: Karolina Nowakowska27.03.2015, 07:25; Aktualizacja: 27.03.2015, 08:30
Najnowsze statystyki dotyczące bezrobocia wśród młodych w UE z grudnia 2014 mówią o 5 mln młodych bezrobotnych w 28 krajach UE.

Najnowsze statystyki dotyczące bezrobocia wśród młodych w UE z grudnia 2014 mówią o 5 mln młodych bezrobotnych w 28 krajach UE.źródło: ShutterStock

Europejski Trybunał Obrachunkowy wydał opinię, w której zarzuca Komisji Europejskiej złe przygotowanie sztandarowego projektu walki z bezrobociem wśród młodych. Brakuje informacji na temat potencjalnego ogólnego kosztu jego wdrożenia. Powstaje również istotne zagrożenie, że program może być wdrażany nieskutecznie i niespójnie na terenie UE.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (6)

 • Andalsnes(2015-03-27 08:33) Zgłoś naruszenie 00

  Istnienie Urzędów Pracy jest szkodliwa nie tylko dla gospodarki, ale także dla samych bezrobotnych, ponieważ generuje i podtrzymuje bezrobocie. Jeżeli człowiek sam nie ma chęci do pracy i nie chce mu się intensywnie jej szukać to nie pomoże mu żaden Urząd Pracy w jakimkolwiek kraju. Jeżeli ktoś chce znaleźć naprawdę dobrą pracę to ostatnim miejscem, w którym możnaby ją znaleźć jest Urząd Pracy.

  Odpowiedz
 • Oczysci Polske z lajdakow,byc u siebie,a nie tulac(2015-03-27 09:40) Zgłoś naruszenie 00

  "Miliardy euro" - miliardy wydrukowanych przez totalitarny unijny burdel szmat o nazwie euro bez pokrycia,dla dalszego oglupiania mlodych,zeby POzyskac ich jako POslusznych euro-niewolnikow,czyli beznarodowych bezpanskich psow !
  Trzeba dbac I troszczyc sie o wlasna Ojczyzne Polske,jak troszcza sie inne kraje o siebie jak Niemcy do ktorych nieolocy z Polski jada PO ochlapy na przezycie.
  Kraje te dbaja o siebie I dlatego nie musza emigrowac po unijnym burdelu !
  Obalic obecny antynarodowy rzad,wygonic z Polski do unijnego burdelu na tulaczke,wpakowac za kraty,a Polske budowac porzadkujac z gruzwiska POwstalego przez lewacko-libertynskich lajdakow,przestepcow !

  Odpowiedz
 • POtrzeba więcej urzędów pracy(2015-03-27 09:52) Zgłoś naruszenie 00

  Trzeba dalej podnosić podatki i wydawać bezmyślnie więcej pieniędzy, ważne przy tym jest utrzymanie niejasnego prawa podatkowego i bezkarności urzędników. (jesteśmy pod tym względem prymusem w Europie)
  Naszym celem jest aby więcej małych i średnich przedsiębiorstw upadło (które zatrudniają 80-90% ludzi) - bo dzięki temu będzie więcej bezrobotnych i urzędów pracy.

  Odpowiedz
 • jaro(2015-03-27 10:22) Zgłoś naruszenie 00

  I MA RACJĘ ! TE SZKOLENIA TO O PYTE POBIĆ ! NI C Z NICH NIE WYNIKA ! TWORZCIE MIEJSCA PRACY PRZEMYSŁ NIE LIKWIDACJA A ROZWÓJ OT CUD NA BEZROBOCIE

  Odpowiedz
 • Vox61(2015-03-30 11:41) Zgłoś naruszenie 00

  Bezrobocie. No trudno ale nie dłużej jak pół roku na zasiłku . Potem państwo zwalnia bezrobotnego z płacenia czynszu , mediów ,daje prawo do bezpłatnej komunikacji i wypłaca stały zasiłek pozwalający godnie żyć do czasu znalezienia pracy. Tak jest w UE. Jesteśmy tam czy nie ?

  Odpowiedz
 • terin(2015-04-01 12:26) Zgłoś naruszenie 00

  ja długo szukałam pracy, aż zarejestrowałam się na portalu rekrutacyjna rewolucja i znalazłam, jestem zadowolona, polecam!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane