Ruchomy czas pracy trudny do uchwycenia

autor: Tomasz Zalewski29.05.2014, 07:09; Aktualizacja: 29.05.2014, 08:40
Zegar

Zegar

Luka w przepisach powoduje, że firma nie musi ewidencjonować rozpoczęcia i zakończenia zajęć przez osoby zaczynające dniówkę o różnych porach. To pole do nadużyć – alarmuje PIP.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • Michał(2014-05-29 08:12) Zgłoś naruszenie 00

  "Przepis ten należało rozszerzyć o konieczność ewidencjonowania w kartach czasu pracy godzin rozpoczynania i kończenia obowiązków w poszczególnych dobach."

  Eeee czy pan redaktor czytał przepis? Par. 8 komentowanego rozporządzenia stanowi o ewidencjonowaniu czasu pracy w poszczególnych dobach właśnie. Nie bardzo więc rozumiem zamieszanie. Nowelizacja przepisów nie zmieniła niż w zakresie ewidencjonowania czasu pracy.

  Odpowiedz
 • Tadeusz(2014-05-29 15:05) Zgłoś naruszenie 00

  Panie ministrze Kamysz jaki pilotaż na podkarpaciu taki też wynik w wyborach do PE Nie wystarczy mieć środki ale właściwie je wydawać..

  Odpowiedz
 • psps(2014-05-29 15:41) Zgłoś naruszenie 00

  Radosław Mleczko wogóle coś wie ? Robić się nie chce ale pieniązki to brać lubi. Problem robią prawnicy, u których jak nie jest napisane że coś jest białe to nie jest białe. Taką samą durnotę wykazują sądy, ale przecież to też prawnicy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane